Lista ocen Renault Megane III Grandtour (126)

~benek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Witam Powiem tak nigdy nie miałem francuza obawiałem się tych wszystkich złych przepowiedni ;) ale po zakupie i kilku latach użytkowania co mogę powiedzieć to że warto polecam i nie żałuje kupna Renault Megane 3
~Bartek
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Gdy kupowałem autko nie było tutaj jeszcze tyle ocen natomiast zaryzykowałem i po 5 latach jestem bardzo pozytywnie nastawiony na francuskie auta.
~errrrr
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Mógłby być jednak trochę większy, bo nie do końca sprawdza się przy tak dużym samochodzie. Ale generalnie na +. (Silnik)
~Romualdo
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
To jednak diesel ... Ale tragedii nie ma jak na tę klasę samochodu. (Wyciszenie)
2,9
~jmalos
Grandtour 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Silnik awaryjny, w ostatnim roku dwa wyjazdy poza miasto, dwie awarie.
~Youyou
Grandtour 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
90KM szału nie robi, ale do normalnego poruszania się wystarczy. Na autostradzie 150 km/h jedzie bez problemu. (Silnik)
~lechman123
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Mit o awaryjności Renault jak dla mnie obalany prawie 100tyś km bezawaryjnej jazdy. Samochód dobry i wygodny bo lepszego nie miałem
~Paweł
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Zasłużone 5* w niecały rok przelatane 65 tys km. Miasto po Wrocławskich dziurach, trasy krótkie dalekie. Odpalam i jadę. Zero nie programowych wymian olej filtry co 10-13 tyś. Wymienione końcówki drążków, poza tym NIC kompletnie się nie dzieje z tym autem. Spalanie... jest to moje 13 auto 4 z dieslem, spalanie na poziomie 4,7 trasa do 7 w upały w mieście na klimie, rewelka i jeszcze brak seryjnie DPF. Z czystym sumieniem polecam!! Póki co NIE...
~Michał
Grandtour 1.6 16v 100KM 74kW
Jeździ się miło i przyjemnie. Jest niewiele elementów, które wpływają na jego ocenę negatywnie
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Grandtour
9,2
9,6
3,5
~dyro30
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Niestety po osiągnięciu przebiegu 46 tyś km pasek rozrządu pękł i cały silnik wszedł w kolizję Naprawa była już pogwarancyjna i jej koszt wyniósł 12 tyś zł !!! W zimę poniżej -10 stopni ledwo pali Silnik dymi i ma słabą kulturę pracy (Silnik)
Renault Megane III Grandtour