Oceny Renault Megane IV Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW 2018-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane IV Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW 2018-2020

~miszka84
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Rewelacja ... polecam każdemu kto się zastanawia nad Meganką. Posiadam Renault GrandCoupe (czyli sedan), wersją WinterEdition 1.33 Tce 115km w kolorze Red Intens. W tej chwili auto posiadam 3 miesiące, przejechane 2 tys. km Auto kupione na wyprzedaży rocznika, gdzie z tego tytułu rabat wyniósł około 8 tys. Za auto dałem 67 tys. Gdzie na wyposażeniu jest ... Przednie światła LED (Edge Light), pełne tylne światła LED, nawigacją z mapą europy...
~Santoro
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Jeździłem już wieloma autami i nie przypuszczałbym wcześniej, że nowe Megane czwartej generacji będzie tym najlepszym :) Auto zakupiłem jako nowe z wyprzedaży poprzedniego rocznika w wersji Winter edition. Generalnie na wyposażeniu ma wszystko co potrzebuję: nawigację, start&stop, skórzana kierownica, automatyczny ręczny, oświetlenie Led, czujniki oświetlenia i deszczu, przyciemniane szyby, kartę handsfree, R-link i naprawdę wiele innych...
3,3
~Megane sedan
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Auto kupione jako nowe w salonie - 2 razy wróciło do serwisu na lawecie... Usterka oprogramowania oraz awaria sterowania kołem zmiennych faz rozrządu. Generalnie Megane 2 1.6 16v był dużo mniej usterkowe
~Max
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Generalnie udany samochód, stylistycznie bez zarzutu, przyjemnie się nim jeździ, raczej twarde, niefrancuskie zawieszenie. Jednak podczas eksploatacji pojawiają się drobne irytujące niedoskonałości wymuszające odwiedziny ASO.
4,1
~Andrzej
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Auto przyjemne w prowadzeniu. Dobra jakość w przyzwoitej cenie (wersja Winter edition za 71t), b. ładne. Ekonomiczne i mające zapas momentu (Nm) przyzwalający sprawnie wyprzedać. Trochę irytujących usterek na początku (wycieraczki, tylne głośniki), ale obecnie już (na razie) OK. Spasowanie i dopasowanie niektórych elementów niezbyt precyzyjne (uszczelki na wszystkich drzwiach)
~Tomek Ciechanów
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Auto dla rodziny. Bagażnik super. Mimo mojego wzrostu 185 auto ma dużą przestrzeń. Super wyciszenie. Estetyczne
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
6,1
3,6
~Janusz Nowak
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Ocena subiektywna 3+ / 4- . W życiu codziennym zapomina się o stylistyce i wyglądzie a punktuje się praktyczność i niezawodność
~SZERMIERZ
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Czasem nagle zawiesza się elektronika klimy. Słabo też z pakowaniem wiekszych rzeczy do auta. W środku pojemne ale otwór bagażnika niestety daje dużo do życzenia
~Aleksandra
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Auto prezentuje się ładnie, w codziennym użytku sprawdza się dobrze, na trasie również daje radę, chociaż mogłoby mieć większą moc jednak. Co do jakości - takie sobie.
2,6
~Piotr
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Auto ładnie wygląda z daleka z bliska tragedia. Mechanika też do kitu. Nigdy w życiu RENAULT
Renault Megane IV Grandcoupe