Oceny Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW 2016-2018

Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW 2016-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW 2016-2018

~Rafał
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Samochód udany, ponadczasowy w combi i dużym kole. Jeżdżę nim od nowości i pomimo upływu 7 lat nie zestarzał się w stosunku do konkurencji (Focus, Octavia, Ceed). Poza normalnym zużyciem eksploatacyjnym (serwis zgodnie z przebiegiem), bez żadnych dodatkowych napraw. Przy jeździe do 130 km/h spalanie na poziomie ok 5 L. Nawigacja z funkcją traffic działa świetnie w Polsce i Europie. System sterowania głosem dobrze rozpoznaje polecenia. Automat...
~Artur
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto super żadnych awarii jedynie co to trzeba co 15 tys wymieniać olej to dużo daje fabrycznie mnialem 110 km pewna firma wgrała nową mapę silnika i teraz mam 130 km rewelacja auto teraz od 0 do 100 startuje w 8 sec wcześniej było 12 sec poza tym bardzo wygodne
3,1
~Bartosz
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Wizualnie samochód jest ładny, komfortowy, przyjemne materiały wykończeniowe. Mała ilość miejsca na nogi jak na auto tej klasy, Wysoka awaryjność a mam go od nowości wszystko wykonywane w ASO. Często zapalają się kontrolki i problemy z układami elektrycznymi. Silnik 1.5 dCi nie daje sobie rady z wagą samochodu, słabo przyspiesza.
~Dan
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Autko mam od nowości silnik 1.5 dci przebieg 24 tyś km,przy przebiegu 16 tyś problem ze sprzeglem delikatne szarpnie przy ruszania,Renault nie kwapi się do wymiany sprzęgła ale po wielu tel.w końcu wymienili teraz stuki w zawieszeniu znów muszę jechać do serwisu,ogólnie autko dość wygodne i fajne ale awaryjność dość wysoka.
~vonski
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto z wypożyczalni na 2 tygodniowe wakacje na Sardyni. Samochód prawie nowy, 2kkm przebiegu. Z wielu aut, które wypożyczałem na wakacje te wyróżniło się przede wszystkim niskim spalaniem, za co mu chwała przy cenach paliwa we Włoszech :)
~Rozmaryn
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Jeździłem dwa lata, nie miałem żadnych problemów, ale przy 85Kkm trudno się przyczepić. 1.5dci 110KM - dynamiczny silnik w stosunku MOC/MASA. Małe zużycie paliwa (diesel).
~Artur
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Niby 110 km ale nieźle przyspiesza ja mam kombi i daje radę (Silnik)
Renault Megane IV Grandtour