Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andreyew
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Bryła samochodu jest bardzo ładna, chyba najładniejsza wśród dzisiejszych kompaktów. Ale żeby nie było tak miło to jedna niedoróbka, przez którą omal się nie skaleczyłem. Mianowicie plastykowa czarna nakładka na przednie drzwi ma tak ostre krawędzie, że łapiąc za nią przy otwieraniu drzwi można przeciąć sobie skórę. Myślę, że Renault szybko może tę niedoróbkę wyeliminować.
~Ania
Hatchback 5d 1.5 dCi 110KM 81kW
Za wcześnie by oceniać eksploatację tzn ewentualnie rdzewienie ale niestety sposób lakierowania znacznie odbiega od wyglądu karoserii starszych aut. Szczerze powiedziawszy w salonie miałam wrażenie że lakier jest pofalowany, momentami niedomalowany i wygląda jak auto po wypadku. Cóż, taki żarcikowy efekt 3D w gratisie od Renault.
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Moim zdaniem pod względem estetycznym to jest arcydzieło :-) Względy praktyczne poszły na drugi plan u designerów i to czuć, ale... ten samochód kupuje się przede wszystkim dla wrażeń wizualnych a nie wożenia lodówki w bagażniku i 3-ech koszykarzy na tylnym siedzeniu :-)
~wiesia
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
co tu powiedzieć samochód młody by można się wypowiadać , drzwi zamykają się rewelacyjnie , wszystko spasowane jestem pod wrażeniem inżynierowie zrobili kawał roboty . zanim kupiłem sprawdzałem inną markę tam była tragedia .
~BisiorekPL
Hatchback 5d 1.6 TCe 165KM 121kW
Zalezy od gustu oczywiescie, ja kupowalem wyprzedaz rocznika i moj stal gotowy na salonie wiec nie mialem duzego pola wyboru. Jestem jednak zadowolony z wygladu, nie wykrylemmzadnych usterek czy uchybien produkcji.
~esc17
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Samochód bardzo dobrze zabezpieczony antykorozyjnie, podwozie tak samo na duży plus. Polecam zejść sobie do kanału i zobaczyć, że wszystko ma plastikowe osłony.
~pawel182
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Auta francuskie mają dobra blachę. Przednie błotniki oraz tylna klapa są wykonane z tworzywa sztucznego co uważam za zaletę ponieważ nie będzie problemów z ich korozją.
~Marek
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Samochód ma pewne niedociągnięcia, niedokładnie spasowane przednie błotniki względem drzwi widać znaczny odstęp. Klapa bagażnika obciera o zderzak wycierając lakier.
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Spasowanie i wykończenie ok, bez zastrzeżeń. Wg mnie jeden z najlepiej wyglądających kompaktów na rynku, w szczególności w czerwonym kolorze.
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV Hatchback 5d
6,2
7,3
~Właściciel Megane
Hatchback 5d 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Subiektywnie jedno z najładniejszych nadwozi w klasie kompakt. Obiektywnie fatalna jakość spasowania poszczególnych elementów.
Renault Megane IV Hatchback 5d