Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2016-2018 (4) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Podam tylko uwagi: dostęp do bagażnika + lejąca się do niego woda z klapy to spore niedociągnięcie i wada. Wewnątrz: wsiadanie dla faceta pow. 90 kg to lekka gimnastyka. Trzeba się trochę nauczyć R-linka i jego możliwości a potem to już jest łatwe. . Bardzo miłe materiały ( półskóra eko, welury). Nic nie skrzypi, jest na miejscu. Co do sterowania radiem przy kierownicy: wszystkim przeciwnikom tego rozwiązania chciałbym powiedzieć : są tacy (...
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Można się w miarę szybko odnaleźć we wnętrzu. Schowki wystarczające, jest gdzie odłożyć telefon czy okulary. Menu systemu R-link trochę zagmatwane i czasem mało logiczne. Ja korzystałem przez większość czasu z Android Auto więc nie miałem z tym problemu. Szkoda że pomimo wyświetlacza lcd zamiast zegarów wyświetlane jest na nim jedna informacja komputera pokładowego naraz.
~esc17
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Ergonomia i rozmieszczenie wszystkiego jest jak najbardziej na plus. Są pewne dziwne rozwiązania jak np. włączanie tempomatów przy podłokietniku, ale można się do tego szybko przyzwyczaić. Ogólnie wszystko mamy w zasięgu ręki.
~Andreyew
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Dałbym 5 gwiazdek ale wkurza mnie tzw. skórzana kierownica. To jest skóra ekologiczna i gdy jest nowa jest niesamowicie śliska. Może jak nabierze trochę potu i brudu (!) będzie się lepiej trzymała w dłoniach.
Renault Megane IV Hatchback 5d