Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2016-2018 (5) - Karoseria

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andreyew
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Bryła samochodu jest bardzo ładna, chyba najładniejsza wśród dzisiejszych kompaktów. Ale żeby nie było tak miło to jedna niedoróbka, przez którą omal się nie skaleczyłem. Mianowicie plastykowa czarna nakładka na przednie drzwi ma tak ostre krawędzie, że łapiąc za nią przy otwieraniu drzwi można przeciąć sobie skórę. Myślę, że Renault szybko może tę niedoróbkę wyeliminować.
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Moim zdaniem pod względem estetycznym to jest arcydzieło :-) Względy praktyczne poszły na drugi plan u designerów i to czuć, ale... ten samochód kupuje się przede wszystkim dla wrażeń wizualnych a nie wożenia lodówki w bagażniku i 3-ech koszykarzy na tylnym siedzeniu :-)
~esc17
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Samochód bardzo dobrze zabezpieczony antykorozyjnie, podwozie tak samo na duży plus. Polecam zejść sobie do kanału i zobaczyć, że wszystko ma plastikowe osłony.
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Spasowanie i wykończenie ok, bez zastrzeżeń. Wg mnie jeden z najlepiej wyglądających kompaktów na rynku, w szczególności w czerwonym kolorze.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Słabo spasowana tylna klapa poprawiona w ramach gwarancji .
Renault Megane IV Hatchback 5d