Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2016-2018 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Z samochodu korzystałem tylko przez rok, więc nie zdążyłem skorzystać z serwisu. Średnie spalanie przez okres jaki użytkowałem samochód wyniosło 8,8 l/100km, gdzie ok 70% to miasto, a reszta trasa. W mieście (Warszawa) głównie przy dojazdach do pracy (ok 50% obwodnica S8, 50% ruch typowo miejski) spalanie zwykle wychodziło ok 9,4 - 9,6. Myślę że w zakorkowanym ruchu miejskim spokojenie by palił powyżej 10l. Przez miesiąc gdy jeździłem dużo na...
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Koszty napraw - nie wiem, mam 5 lat gwarancji i obsługi serwisowej, więc na razie się tym nie interesuję. Znając jednak tę markę - ceny części serwisu są dostępne i z reguły niższe niż u konkurencji.
~Andreyew
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jak na razie po przejechaniu ok. 2,5 tkm średnie spalanie wynosi 7,1 l. Na początku trochę się wystraszyłem bo po 1tkm wyniosło 8,2l ale póżniej gwałtownie spadło do ok 7,5l. Jak będzie dalej zobaczymy.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Sr .spalanie gdzie 50% duże miasto reszta autostrada/drogi lokalne ok. 8 litrów . Najmniej jazda zgodnie z przepisami 5,5 litra .
~esc17
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Tanie części, tania eksploatacja. Masa zamienników, a oryginały śmiesznie tanie.
~Bartek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
niestety silnik lubi paliwo i to bardzo - średnie spalanie ok 9l to naprawdę dużo,
Renault Megane IV Hatchback 5d