Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2016-2018 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Nie ma lepszego wyboru na rynku polskim w tym aspekcie. Nie mam zamiaru sprzedawać samochodu po 3-latach, więc nie interesuje mnie ile on teoretycznie traci co roku. A to co się dostaje od Renault w Megane Intense z pakietem Look 18 to dla innych marek oznacza porównywalnie cenę ok. 100 tys zł. A w Renault : 75.9 :-)
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Trochę ciężko mi obiektywnie ocenić bo miałem bardzo dobrą ofertę najmu długoterminowego, natomiast w stosunku do cen katalogowych w połączeniu z rabatami jakich wg mojej wiedzy udzielają importer z dealerem jest to raczej dobra oferta w stosunku do jakości wykończenia i otrzymanego wyposażenia.
~esc17
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Nie ma co się oszukiwać, jak na swoje wyposażenie, rocznik, przebieg te samochody są bardzo atrakcyjne cenowo.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Cena adekwatna do auta ,konkurencja w tamtym czasie o wiele droższa .W cenie dostalem przedłużoną gwarancję .
~Andreyew
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto kupione w ramach wyprzedaży rocznika z upustem 13 tys. zł. i o bogatym wyposażeniu (navi, ledy itd).
Renault Megane IV Hatchback 5d