Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2016-2018 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andreyew
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
To jeden z podstawowych elementów, który zdecydował, że wybrałem Megane. Mimo belki skrętnej tylnego zawieszenia auto dobrze i bezpiecznie prowadzi się w zakrętach. Przy odpowiednich prędkościach nie czuć pod czy nadsterowności. Oczywiście cały czas trzeba mieć na uwadze, że nie jest to auto sportowe. Zawieszenie jest ciche a zarazem sprężyste, dobrze tłumiące nierówności. Wsiadając pierwszy raz do Meganki byłem przekonany, że jak to...
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Zawieszenie jak i układ kierowniczy nastawione na komfort, choć zawieszenie jest raczej z tych twardszych. Dodatkowo dość głośno wybiera nierówności. Układ kierowniczy przekazuje niewiele informacji zwrotnych. Tak jak w przypadku silnika, z układu jezdnego będą zadowoleni raczej spokojni kierowcy, ci co lubią czerpać przyjemność z dynamicznej jazdy będą rozczarowani.
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jak dla mnie super. Cenię bardzo komfort a w Megane zawieszenie jest komfortowe. Byłoby pewnie jeszcze lepiej gdybym jeździł na standardowych kołach 16" lecz zakochałem się w 18-tkach i to trochę czuć na gorszych drogach.
~esc17
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jeździ się naprawdę przyjemnie, układ kierowniczy (szczególnie w trybie sport) daje dużą frajdę z jazdy.
~Andrzej
Cichy, stabilnie.