Lista ocen Renault Modus (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maroman
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Porownywalem ceny nowego Modusa z konkretnym wyposazeniem do oferty Vw Polo, Corsy i Fiata Panda !! i nawet ta Panda wyszla ciut drozej nie mowiac juz o Polo. Jesli natomiast chodzi o stos. jakosc cena to Renault jest tanszy od konkurencji (w promocji) ale wydaje mi sie ze ten zaoszczedzony pieniadz wroci potem do Renault jak zaczna sie awarie. Nie ma aut, ktore sie nie psuja, VW , Ople tez , dlatego pomimo pewnych przykrych doswiadczeni z...
~Robsonic
Grand 1.2 TCe 100KM 74kW
Podstawa przyjemnej eksploatacji to regularny serwis w warsztacie znającym się na Renault. Auto ogólnie jest dobrze wykonane jak na tę wielkość, jedyne zastrzeżenia mam do tapicerki materiałowej, która szybko się brudzi i sztucznej skóry na kierownicy oraz gałce zmiany biegów, które jak to w Renault - lubią się łuszczyć.
~Zegarmistrz
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Auto kupione jako używane z serwisu Renault, gdzie poprzednia włascicielka zostawiła je w rozliczeniu po 7 latach i ...29500km. Tak więc autko jak nowe w cenie nieco tylko wyższej niż średnia dla rocznika. Ogolnie jako auto z drugiej ręki poliftowy Modus (lub Grand Modus) 1.2 TCE jest bardzo OK!
~yargo
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Kupiłem pięciolatka z przebiegiem 42 tysiące sprowadzonego z Austrii, za śmieszne pieniądze. Wyposażenie powaliło mnie z nóg, brakuje mu tylko skóry. Napewno nie kupiłbym nowego samochody, ze względu na jego cenę z kosmosu.
~Ania S
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Zdecydowanie za drogie auto, ale tak to juz jest z "innymi" modelami. Jak ktoś chce jeździć autem bez wyrazu to wybierze Fabię lub Corsę. Zdecydowanie za drogi. 1,2 z klimą powinien kosztować max 39,900!
~krossman
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Jeżdżę wersją Confort Privilege u nas nie spotykana w katalogu.Cena stosunkowo wysoka ale ok.60.000zł ale może i warto za wszystkie dodatki jakie ten model posiada.
~Raul
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Kupiłem go jako roczny democar w niemieckim salonie z solidnym upustem. Jako nowy na fakturze kosztował prawie 15 tys Euro i tyle wart oczywiście nie jest.
~muaddib1@vp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kupiłem samochód 3 letni za 30 tys, więc największy spadek ma już za sobą, ale uważam że cena nowego jest trochę za wysoka jak na auto klasy B
~Hubert
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Tani w zakupie. Wykończenie dobe jak na swą klasę. Można znaleść materiał na drziach i miękie tworzywo na kotpicie.
~krolik33
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Za to kocham francuzy, dobry samochod, komfortowy za 3/4 ceny odpowiednika z niemiec (często gorzej wyposażonego)