Lista ocen Renault Modus (107)

~Ania S
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Tak jak się spodziewalem: wybór modelu byl przemyślany i zaplanowany, w związku z czym wiem czego spodziewaliśmy się po tym modelu. Satysfakcja gwarantowana.
3,6
~marian
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
ogólnie fajne auto, przyjemne w prowadzeniu przy spokojnej jeżdzie, komfortowe, dobrze wyposażone, eksploatacja nie dostarczyła dotychczas większych zmartwień, plus za centralny wyświetlacz, minus za komunikaty w języku francuskim (można zmienić na angielski) p.s. o zakupie tego a nie innego samochodu zadecydowała Żona słowami "Chcę Modusika" - trudno, cóż mogłem zrobić innego?
~yargo
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Ładne, nowoczesne, wygodne autko, małe niedoskonałości nie powodują aby traciło na swoich walorach, bardzo dobre wyposażenie dodatkowe, które sprawia, że jazda jest bardzo przyjemna.
~darek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Wczoraj przyprowadziłem do kraju. 1500 km dwie os dorosłe, dziecko i bagaże. Zakupione za 3 000euro od os prywatnej, przebieg 93 tys, jeżdżone po dobrych drogach. landówkach. Wrażenia. Na krótkie trasy, zakupy, po mieście, z dziećmi do szkoły, przedszkola idealne. łatwe parkowanie, b. dobry skręt, łatwość zawracania. Bo to clio z wyższym dachem. Przestrzeń bagażowa całkiem dobra. Bardzo miekkie zawieszenie, b. dobre tłumienie nierówności....
~wojtek55
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Jestem bardzo zadowolony. Spalanie na poziomie 4.5 ON /100 km nie wymaga wiekszych wyrzeczeń. Mimo -24 odpalał bez zarzutu.
3,7
~X
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Jedną ciekawą rzecz napiszę. Spalone żarówki H7 w reflektorach wymieniam sam !!! w ciągu 5 minut bez odkręcania niczego. Normalnie ręką (trochę po omacku) ale bez problemu
~Pasta
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Generalnie to fajny, przykuwający wzrok samochodzik.
~krolik33
Hatchback 1.2 TCE 101KM 74kW
Przez rok użytkowania wymieniony jedynie olej. Choć auto od handlarza i licze się z tym że mogło być bite, sprawuje się świetnie. Moc wygoda, do miasta nie ma lepszego, na trasie też daje radę!
3,6
~Stanisław
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Samochód w sumie OK, ale te drobne mankamenty psują całość wrażenia. Choć drobne to wcale nie tanie w naprawie, a biorąc pod uwagę beznadzieję (znów się sp....y) robi się z tego wcale niemały problem. I bardzo irytujący!
Dziennik kosztów dla Renault Modus
5,7
~Paweł Prokop
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Krótkie, delikatnie i bez oporów wspaniale wchodzące biegi. (Skrzynia biegów)