Lista ocen Renault Safrane I 2.2 110KM 81kW 1992-1996 (20)

~p_zak@tlen.pl
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Jak dla mnie, to auto jest cudowne i jeśli ktoś lubi "francuzy", czyli ceni sobie komfort jazdy, wygląd wnętrza oraz jego funkcjonalność to w tym aucie zakocha się. Jeśli miał bym go zmienić to tylko na nowszą wersję.
~kryzenj@wp.pl
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Samochód jest naprawde dobry. Jezdżil nim prezydent Francji to chyba dużo mówi...
~Gienek
Hatchback 2.2 110KM 81kW
po założeniu instalacji LPG, na gazie jest ok, ale na benzynce non stop mi sie rozregulowuje, musze co jakiś czas resetowac komputer (Silnik)
~rafael
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Świetnie się zbiera nawet na wysokim biegu i robi to bardzo cicho (Silnik)
~Tomi
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Za tą cene doskonałe auto jeżeli ktoś lubi takie kloce:)
~drut
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Doskonały rodzinny samochód .Rewelacyjna jakość wykonania dbałość o detale .Mocno nie doceniony samochód w Polsce nie mam pojęcia dlaczego .Posiadałem i mercedesy i audi Safrane jest klasą sama dla siebie .Takich aut już nie będzie spokojnie można porównać z mercedesem 124 aczkolwiek ten jest o wiele mniej wygodny.Polecam a za zadbany egzęplarz gwarantuje własnymi organami.
2,4
~m
Hatchback 2.2 110KM 81kW
silnik osiem zaworów paliwozerny mułowaty i ciagle są z nim jakies problemy nie polecam (Silnik)
~darek z polic.
Hatchback 2.2 110KM 81kW
naprawde super auto za niewielkie pieniadze jak na ta klase. jedna rada dla urzytkownikow.nie rozbijcie tego cacka.czesci sa piekielnie drogie i trudno osiagalne .na wolnym rynku.wiem cos otym.pozdrawia darek z, polic.
~Tomek
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Sprzedam Safranke z roczną instalacją gazową, wymienione sprzeglo na nowe VALEO, wymienione hamulce i zacisk naprawiany na bierzaco POLECAM tel 509324111
3,8
~Safri
Hatchback 2.2 110KM 81kW
Auto jest wygodne i przestronne komfortowe na długie podróże. W miarę przyzwoite osiągi co się przekłada na małą ekonomikę.