Lista ocen Renault Safrane I 3.0 V6 170KM 125kW 1992-1996 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateoi
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Poprostu kupa francuskiego złomu , auto może było dobre ale 15 lat temu a teraz wysiada wszystko , zawieszenie słabe a koszta ida w tysiące zł , elektryka (el.szyby,centralny zamek,czujniki) , silnik pali jak smok bo przy normalnej jeżdzie pali 11-12l i to jest najmniej a jak się depnie to aż strach patrzec ile pali:// bez problemu da się osiągnąć wynik 20l na 100km , auto rdzewieje praktyczne zadnego zabezpieczenia przed korozją , naprawy...
~MiKaeL
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Naprawde jest to super autko i polecam je ludziom którzy cenią sobie komfort w długich trasach nie tylko swój ale i pasażerów. Jest w nim tyle bajerów że jazda naprawde sie nie nudzi. Autko rodzinne lub reprezentacyjne np: dla szefa firmy za naprawde niewielkie pieniadze. Jeżeli odniedawna prowadzisz własną firmę i potrzebny Ci jest samochód w który mógłbyś się pokazać jako poważna i licząca się osoba to jest to samochód dla Ciebie bo...
~babu52@op.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
auto jest komfortowe i bardzo wygodne, miałem problemy z automatyczną skrzynią biegów i nadal nie jest dobrze czasami wchodzi w tryb serwisowy po wyłączeniu zapłonu wszystko na jakiś czas wraca do normy. posiadam tylko instrukcję w języku francuskim , przy takiej ilości elektroniki przydała by misię po polsku , czy ktoś morze mi pomóc w tej kwestii.wracając do skrzyni bjegów większość fachowców rozkłada ręce, morze ktoś miał podobne...
~daroot@tlen.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Cudowne auto.Po prostu.Zreszta nie ma sie co dziwic,gdyz to "S"-ka. Jezdze juz 3 miesiace i ciagle je poznaje. Ma tyle bajerow i mozliwosci co samolot! Wiem ze nie sprzedam jej!!! Tym sie plynie a nie jedzie.. Patrzysz na frajerow tlukacych sie nowym Clio czy Focusem.. Usmiechasz sie... Wlasciciele safrane wiedza o co chodzi :) Kiedy trzeba, przycisniesz i 170KM naprawde rusza ta buda.. Calkowicie polecam!!!
~krasz@ecl.net.pl 604 137 603
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
ogólnie bardzo dobry samochód na długie wycieczki jak i na miasto . Bardzo dobrze wyposazony (skóra, full elektryka , klimatronic itp. ) i pewnie trzymajacy się drogi, Nadal nie doceniany wśród kierowców ale tylko tych którzy nim nie jeździli. Wada- moim zdaniem zużycie paliwa w tej wersji (miasto 16 -normalna jazda) przy dośc słabych osiągach jak na 3.0 V6 ( w porówniu np. camryV6, sigmaV6, maximaV6) Ogólnie bardzo polecam
~marcinmlynski@poczta.onet.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Zabezpieczenie antykorozyje ok, tapicerka skóra ok, tworzywa wysokiej jakości, zbyt delikatne przełączniki przy fotelach, starej generacji-kiepski ABS, zbyt podatne na gorąco, za mało sztywne głowice przy stosowaniu paliwa LPG- wyższa temp. spalania, mało szczelna skrzynia biegów i przekładnia główna, silnik bardzo czóły na jakość oleju,
~zniesmaczony
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
mało dynamiczny, nie oszczedny, ponad przecietnie awaryjny, i w sumie nie zbyt ładny ani tez przeztizowy, serdecznie odradzam kazdemu!! jak tylko skoncze budowe rozejrze sie za "samochodem", a nie skarbonka! to był moj ostatni francuz, nie popełnijcie tego samego błedu
~Mateo
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Na plus wygoda podróżowania (fotele, kanapa tylnia, przestrzeń, wyciszenie), pojemny bagażnik, komfort prowadzenia, mocny silnik. Minusy: brak schowków, problemy z widocznością, denerwująca elektronika( chociaż w tym wieku to chyba nie ma co się dziwić)
~CHRISS
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
OGÓLNIE TO SUPER AUTKO NIE JEST DROGIE A DAJE POCZUCIE LUKSUSU. WNĘTRZE NAPRAWDE WYGODNE PROWADZĄC MOJĄ RENÓWKE CZUJE SIE JAK BYM PŁYNOŁ PO DRODZE. JEDNYM SŁOWEM SUPER.

Usterki Renault Safrane I

Renault Safrane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Igor
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
auto komfortowe wygodne mocne przestronne za niewielkie pieniądze nie ma sensu przepłacać za niemca, mimo opini jaka posiadaja francuzy auto jest dopracowane