Lista ocen Renault Safrane I 3.0 V6 170KM 125kW 1992-1996 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MiKaeL
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
to autko stworzone jest dla kierowcy i wszystko jest tu pod ręką, seryjna wieża HiFi ma sterowanie przy kierownicy z mozliwością podłączenia zewnętrznego CD lub popularnego dziś iPOD´a, sterowanie zawieszeniem na kierownicy, duże czytelne zegary, komputer z syntezatorem mowy zawsze powie co go boli :) wcześniej wspomniane lusterko, podgrzewana elektrycznie przednia szyba (precz ze skrobaczkami) przejechałem prawie 1000 km praktycznie bez...
~Mateo
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Brakuje schowków- jeden z przodu to za mało. Skrytka w podłokietniku wyłącznie na drobiazgi. Mogłyby być jakieś uchwyty na napoje. Dobry pomysł z kieszenią na okulary.
~JEFFIK
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
całą deskę rozdzielczą i jakość wykonania oceniam na 6!!!, wysoka jakość tapicerki (weluru), fotele bardzo wygodne,
~Igor
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
jest nieźle wszystko jest tam gdzie powinno być daje 4 ponieważ wzorem dla mnie jest lexus i bmw
~Slawek
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Miejsca tyle co w samochodach o klase wyzej. Moze malo schowkow, ale dla mnie wlasnie tyle ile ma byc.
~maciejgluba@o2.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
wszystko super ale brak schowka przed pasażerem i miejsca na kubki w takim aucie ale kicha
~Piotr Biegała - HeAVenlY
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Duzo guziczkow, wszystko co najwazniejsze pod reka, niemal zero ostrych kantow, auto dba o kierowce;-)
~zniesmaczony
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
kokpit jedenym słowem brzydki, trudny w obsłudze chociaz nie ma zbyt wielu przyciskow
~jedyla@op.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Po francusku ale mało schowków. ale 10 lat temu tak to powszechnie wyglądało.
~Sławek
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Trzeba się przyzwyczaić, choć w wygodniejszym fotelu jeszcze nie siedziałem