Oceny Renault Safrane II

Najnowsze oceny Renault Safrane II

4,1
~Jar
Hatchback 3.0 24V 194KM 143kW
Auto posiadam 3 lata. Auto jest bardzo wygodne, bije komfortem wiele aut podobnej klasy z tamtych lat. Fotele bardzo wygodne, dzięki zapamiętywaniu pozycji położenia fotela nie ma problemu jeśli auto użytkuje na zmiane kilka osób. Silnik 3.0 V6 jest wystarczający do tego auta. Auto oferuje dobre wyposażenie jak na tamte lata (m.in klimatronik, ksenony, nawigacja, elektryczne i podgrzewane fotele, zmieniarka CD). Materiały dobrej jakości, skóra...
~DOBOSZKOO@PLUSNET.PL
Hatchback 3.0 24V 194KM 143kW
MOJ SAFRANE TO MODEL Z X.1999R 3.0-24v SILNIK AUTOMAT W STANDARDZIE W KOMBINACJI Z TYM SILNIKIEM,JESTEM DRUGIM WLASCICIELEM OD NOWOSCI SAM SPROWADZILEM AUTO Z HOLANDI MA PRZEJECHANE 165TYS KM Z KSIAZKAMI SERWISOWYMI,WYPOSAZONE FULL CO TYLKO MOZNABYLO W TAMTYCH LATACH 4XAIRBAG,CALA ELEKTRYKA ,SKORA,GPS,XENONY,RADIO ZE ZMIENIRAKA Z FUNKCJA USTAWANIA ILOSCI PASAZEROW JADACYCH AUTEM,SZYBERDAC ELEKTRYCZNY,FOTELE Z PAMIECIA PODGRZEWANE.AUTO KUPILEM...
~Dynika
Hatchback 2.5 20V 168KM 124kW
Safrane ma swój styl. Zwłaszcza we wnętrzu samochodu widać nawiązanie do modelu 25. Mimo delikatnie zbyt wysokie pozycji za kierownicą świetnie się nim jeździ. Nie jest to popularny samochód w Polsce i coraz częściej widuję ludzi oglądających się za nim na ulicy.
3,8
~Waszko
Hatchback 3.0 24V 194KM 143kW
Mimo poniesionych przeze mnie nakładów finansowych to uwielbiam to auto, wygoda i dźwięk silnika rekompensują to wszystko. Z safranką jest jak z każdym autem, jak się kupi złoma to się płaci i to nie mało, ale jak już auto chodzi to człowiek nie ma ochoty z niego wysiadać. Polecam, zwłaszcza ludziom, którzy sami potrafią podziałać przy swoim aucie, tak jak ja :)
~S. W.
Hatchback 3.0 24V 194KM 143kW
polecam to auto. Nie ma z nim żadnych problemów. Trzeba tylko o nie dbać, takie już są \\\"francuzy\\\", wymieniać często olej, płyny,filtry, sprawdzać klimatyzację raz w roku, a autko na pewno się odwdzięczy dobrym sprawowaniem :) Dużym plusem jest pojemność baku: 80 litrów, co na trasie pozwala na przejechanie nawet 1100-1200 km! Jest to naprawde plus!
~MJT
Hatchback 2.2 TD 115KM 85kW
polecam to auto. Nie ma z nim żadnych problemów. Trzeba tylko o nie dbać, takie już są \"francuzy\", wymieniać często olej, płyny,filtry, sprawdzać klimatyzację raz w roku, a autko na pewno się odwdzięczy dobrym sprawowaniem :) Dużym plusem jest pojemność baku: 80 litrów, co na trasie pozwala na przejechanie nawet 1100-1200 km! Jest to naprawde plus!
Dziennik kosztów dla Renault Safrane II
12,0
12,0
4,1
~yano
Hatchback 2.0 16V 138KM 101kW
To jest moja druga Safranka ,wczesniej małem 2,5dt phI i powiem ze mozna było troszke sie przyczepic do tego silnika i do niczego wiecej teraz 2.0 16v benzynka i juz naprawde jest b dobrze.Auto bardzo komfortowe i w brew opini o renault mało awaryjne.Model bardzo nie doceniany w polsce a nie ustepuje nawet na dzien dzisiejszy limuzyna.Kto raz sie przejedzie Safranka to juz o nie nie zapomni - wspaniale auto
~Dżak
Hatchback 2.5 20V 168KM 124kW
Renault Safran 2.5 1998 , super limuzyna. Wygodna i bezpieczna. Ważne: musi mieć dobry katalizator, wymieniany na czas i rozrząd. Nie porównuje z innym samochodami, ale wole płynąć Safranem , niż "jeździć" popularniejszymi markami ;-).
~Tomek
Hatchback 2.2 TD 115KM 85kW
Jestem bardzo mile rozczarowany. Spodziewalem sie wiekszych lub mniejszych klopotow (obiegowa opinia o francuzach). Safrane im zaprzecza. To naprawde dobre auto. Byc moze silnik Volvo przestal sie psuc. A byc moze to "zaleta" ubogiej wersji. Zobaczymy jak dalej bedzie z zawieszeniem.
~henio
Hatchback 2.5 20V 168KM 124kW
rewelacyjny statek do jeżdzenia po drogach, mjega komfort, super przestrzeń, o niebo lepszy od każdego niemieckiego szrotu, no może poza 7 czy s klas:)