Ocena kierowcy - Renault Scenic I Minivan

vito998, 10 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 1999
Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie i brak awaryjności mam zamiar kupić lagunę 2 Ale tylko i wyłącznie z tym samym silnikiem co mam w scenicu
Samochód Kupiłem do remontu po okazyjnej cenie z myślą ponownej sprzedaży i oczywiście zarobku ale mam już go tak 2 lata i jak narazie jestem mile zaskoczony :) otóż jedynie co mi sie przytrafiło to awaria immobilizera koszt naprawy 150 zł. no i skrzynka BSI ale to przez jełopa który źle wkleił szybę ze zaciekała woda. ogólnie auto bardzo komfortowe oczywiście ucieka od laguny ale tylko troszkę.
Jak na przebieg 441 000 km naprawdę znakomitej kondycji:) delikatne wycieki z uszczelki pod miską, zero spalanego oleju i to przez 30 000 jakie zrobiłem na gazie silnik nie przepalił więcej jak 0,1L oleju. Praca cicha i równa :)
jedyna wada to zbyt krótki przełożenia, a poza tym to może być
zero stuków czy puków czy luzów części w dobrych cenach za końcówki czy sworznie płaciłem po 20 - 25 zł za sztukę a do ojca vectry kupowałem drożej.
no trochę mógłby lepiej grzać ale jednak mała nagrzewnica a ma co grzac... z przodu ciepło ale z tyłu zdecydowanie chłodniej.
luz pas :)
no tu można by napisać prace magisterska głośny w środku.
spalanie mysle ze dobrze w trasie i jeżdzie do 100km/h na benzynie można zejść nawet do 5,9 l/100 km nagazie do 120 km/h w granicach 8L/100km... części też w cenie za kompletny rozrząd 280 zł juz z przesyłką klocki w granicha 60 zł końcówki sworznie 20 -25 zł...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 110KM 81kW [l/100km]

5,9