Oceny Renault Scenic I

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Renault Scenic I

~ja
Renault Scenic I
polecam zakup tego autka napewno. jest wygodne, dużo przestrzeni, nie jest łakome na paliwo. może to nie jest auto z przyśpieszeniem jak sportowe ale przecież jak by ktoś chcial kupić auto które wciska w fotel to by nie kupił stonki. ci co uważają że francuzów sie nie powinno kupować są w błedzie. ludzie zafascynowani niemieckimi autami tak zwłaszcza myślą ale to są poprostu wieśniaki którzy nawet nie mieli styczności z sceniciem. nie ma co...
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Renault Scenic I
Doskonale auto dla indywidualisty ktory od czasu do czasu chcialby zjechac na biwak do lasu, wiechac w nocy na dzika plarze lub wyroznic sie wsrod miejskiej dzungli... Auto podoba sie kobieta, sprawia wrazenie bezpiecznego i chetnie nim jezdza
~em memil@go2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Renault Scenic I
Ogólnie polecam ludziom schorowanym, starszym - wsiadając do auta nie "wpadamy" prawie do podłgi - siedzi się wysoko , małżeństwom z dzieciakami, bardzo pakowne auto. Z 5 osobami na pokładzie można nadal w miarę bezpiecznie wyprzedać podczas normalnej jazdy.
~Jarek
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Renault Scenic I
Auto śwetnie sprawdza się w zimie. Mieszkam trochę w Krakowei trochę w Zakopanem i na takie krążenie jest super. Tylny napęd włącza się w sposób nieutrudniający życia kierowcy. Auto raczej średnio nadaje się na dłuzsze trasy międzymiastowe ze względu na hałas i zużycie paliwa. Typowy SUV o zgrabnym ponadczasowym wyglądzie i całkiem sporych wymiarach wnętrza (bagażnik też jest OK).
~Marcin
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Renault Scenic I
Jetem bardzo zadowolony, dojeżdżam codziennie do pracy i robię trochę tras. Samochód wygodny, ma wysoki prześwit podwozia, i duuuużo miejsca i schowków w środku. Wystarczające wozidełko dla średniej rodziny.
~niezgud@o2.pl
Renault Scenic I
Gorąco polecam to auto. Przede wszystkim osobom które będą wozić w nim kilka osób. Ja wożę w nim głównie siebie oraz powietrze. Ogromna przestrzeń, dobry silnik. Do tej pory nigdy mnie nie zawiodło i mam nadzieje że nigdy tego nie zrobi :)
~Max
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Renault Scenic I
Scenic to całkiem udane auto. Ma swoje wady i jest może ciut za delikatny na nasze polskie dziury, ale rekompensuje to świetnym wyglądem, genialnym nadwoziem, bogatym wyposażeniem oraz bardzo wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa. Plusem jest też dosyć trwałe,proste i tanie w naprawie zawieszenie. Silnik 2.0 16V o mocy 140KM jest idealny do tego modelu. Silnik jak na benzyniaka jest niesamowicie elastyczny (zmienne fazy rozrządu)....
~pawelsnoch@hotmail.com
Renault Scenic I
Daję 5 bez zastanowienia, chodź czasami przydałby się jakieś 15kM więcej. Obecnie jestem po wycienie w salonie Renault w Kielcach - biorę nowego Scenica a tego zostawiam w rozliczeniu. Mimo, ze zarejestrowany w Hiszpanii za rok 2003 płacą 21000 zl bez mrugniecia okiem. To mowi samo za siebie.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I
7,4
8,5
8,2
10,4
~Leloch
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Renault Scenic I
Naprawdę godne polecenia auto rodzinne,pakowne,komfortowe o wysokim standardzie bezpieczeństwa(6 poduszek,abs,srp,..) i kilku ciekawych rozwiazaniach technicznych np.karoseria z boku pojazdu przed przednimi drzwiami wykonana z elastycznego włókna poliwęglanowego które świetnie chroni przed odgniecieniami i poważnymi rysami i dość dynamicznym silnikiem którego głownymi zaletami nie są moze osiągi choć i te są bardzo przyzwoite to wspomnainej...
~Rumcajs
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Renault Scenic I
Samochód francuski, nieco kontrowersyjny wygląd ale swoje zadania spełnia w 100%. Świadomie kupione autko, które miało być pakowne / tanie w eksploatacji / w miarę wyposażone. Nie miało być szybkie i nie było. Otrzymałem to co chciałem a nawet więcej. Tak mi się spodobało, że zmieniłem na większego brata - model RX4. Ocena całości zasłużona 5 tka . Ten model można polecić, ew. rozważyć Xsarę Picasso