Ocena kierowcy - Renault Scenic I Minivan

tobiasze@go2.pl, 21 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1997
Renault Scenic I Minivan 2.0 i 115KM 85kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
auto godne polecenia. Poprzednoi jeździłem japończykami ( 2 hondy ) i to jest mój pierwszy francuz. Zmieniłem zdanie co do żabojadów, robią niezłe auta
silnik pracuje bez zarzutu na wysokich obrotach i w trsie, ale w mieście.... Wolne obroty pozostawiaja wiele do życzenia. raz 1000 raz 500, ale da się przyzwyczaić. Jest tez na to rada. po dłuższej jeździe w trasie należy wyjąć bezpiecznik od pamięci wtrysków na 30m sek i włożyć. Jak reką odjął, silnik trzyma 800 obr/min i chodzi jak pszczółka
czasami nie chce wejść 1 albo wchodzi z trudem ale to mały szczególik
Jeżeli chodzi o przednie zawieszenie to jest głośne i denerwuje stukami, poza tym układ jezdny bez zarzutu
ten środkowy zagłowek z tyłu
super, na długich trasach nie ma lepszego
bez zarzutu, ściąga parę z szyb w kilka chwil
miejsca ci tutaj dostatek
mogło byc lepiej , ale nie jest źle, słychać zawieszenie przednie i szum powietrza
zużycie paliwa w normie, ja jeżdzę na gazie to w ogóle kest super, ceny przeglądów astronomiczne, a w dodatku stacje obsługi do dupy
jest lepiej niż dobrze a słabiej niż doskonale, jest bardzo dobrze
jest kilka drobiazgów np: trzęsąca się szyba od pasażera, przy 150 rezonans, trzeszcząca deska rozdzielcza rano, od nowości bierze trochę oleju (panowie od renaulta powiedzieli że po 5000 się uspokoi, potem że po 30000 napewno nie będzie brał a potem powiedzieli że niektóre typy tak mają ale to nieszkodzi)
raz popsuł się alarm, raz wysiadła cewka (dochodzili do tego 3 dni) i to wszystko
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 2.0 i 115KM 85kW
10,3