Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW 2000-2003 (64) - Widoczność

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzytkownik scenika
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Zdecyowanie największy plus tego auta to widoczność, panorama ze wszystkich stron, na trasie rzadko zerkam w lustra boczne bo wszystko widzę przez lustro wsteczne i tylnią szybę. Wycieraczki, spryskiwacze - super. Aż mi szkoda będzie się z tego auta przesiadać do innego właśnie z względu na widocznośc, teraz w van / suv są dużo mniejsze szyby.
~frvti
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
widocznosc doskonala, nie mamproblemu z cofaniem bo tylna szyba konczy sie praktycznie rowno z tylem samochodu, pozycja kierowcy jest nieco wyzsza od innych aut wiec nawet jazda noca jest lepsza poniewaz inni uzytkownicy nie zagladaja nam swiatelkami prosto w oczy:)
~Arek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
OK, lecz mogłaby być lepsza w szczególności dla osób o wysokim wzroście (pow. 185 cm.) górna krawędź przedniej szyby jest za nisko, co ogranicza jest pole widzenia do góry - problem na światłach
~lukasszafr@op.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest bardzo dobra duże szyby, bardzo dobra widoczność, no i te lusterka panoramiczne dają rady... Ps. jak komuś się nie podoba niech spróbuje wycofać WV LT maxem ..
~niezgud@o2.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Prawie jak w akwarium, siedzi się bardzo wysoko dobra widoczność, przednie słupki (szczególnie lewy) czasami nieco utrudnia jazdę, ale trzeba sie przyzwyczaić.
~Arczi115
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
super sie siedzi, jak w busie, nie trzeba sie wychylac za poprzedzający pojazd zeby zobaczec co sie dzieje z przodu (oczywiscie mam na mysli auta osobowe)
~ryszard.S.
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
względnie b.dobrze /małe i wysokie auto/, słupki przednie mało kłopotliwe, przy cofaniu, przez tylną szybę oczywiście kiepsko widać, /mały kąt pionowy/.
~wu
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
jedeny minus to słupki zasłaniające i wycieraczka, która jest tak ustawiona, że nie zbiera przy słupku i jeszcze powiększa ten obszar.
~Art
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest super, na innych patrzymy z góry.W lusterku wstecznym przeszkadzają trochę tylne zagłówki ale można zawsze je obniżyć
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
~ja
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
widok przez szyby dobry ale lusterka wsteczne jak dla mnie są zbyt małe do tego gabarytu, mogly by być szersze
Renault Scenic I Minivan