Lista ocen Renault Scenic I (358) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 482 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~em memil@go2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Przy szybszej jeździe w zakrętach tochę przechyla na boki, jednak nigdy nie czułem, że przechył jest niebezpieczny.
~Piotrek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Trzeba zapomnieć o szybkim wchodzeniu w łuki gdyż autko bardzo sie wychyla...ale w końcu to nie jest rajdówka ale rodzinny minivan...
~paweł
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
troche pływa na koleinach.uwaga na silny boczny wiatr. szkoda ze kierownica jest regulowana tylko w jednej płaszczyżnie
~MAGIC MAN
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
ZAWIESZENIE SUPER , TRZYMANIE DROGI WZOROWE , W OFF ROAD TEZ JEST DOBRY ALE NIE SPRAWDZALEM W TRUDNYM TERENIE ..
~Lukasz
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
nie mam powodw do nrzekania ale generalnie trzyna sie drogi dobrze nawet na sliskiej powierzchni i w koleinach
~garbi33
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Wyeliminowano luzy, nowe opony,wyważono koła, amortyzatory w b.dobrym stanie pomimo tego ściąga w prawą stronę. Poza tym bez zarzutu.
~jaca
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
po 35 tys wymiana drążkow kierowniczych przy 42tys złamał się tylny amortyzator klocki co15-17tys tylne po35tys
~Leszek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zbyt miekie zawieszenie tylne jak na nasze drogi . Przy trzech osobach z tyłu strasznie dobija na nierównościachy
~totalnie wkurzony
RX4 2.0 i 140KM 103kW
tłucze na byle dołkach, niestabilny na zakrętach, ale ponoć to zawieszenie takie jak w renault 19 więc sie nie dziwie.
~krzysztof.bulicz@neostrada.pl
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Co 20000 km wymiana łącznika stabilizatora przód, rdzewiejące felgi po 6 miesiącach. 40000 km wymiana amortyzatorów tylnych