Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 101KM 74kW 2003-2009 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~j_d@op.pl
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Jak dla mnie to wzorowa, pełno schowków które w sumie mają pojemność bagażnika Seicento. Super schowek pomiędzy siedzeniami przednimi z możliwością przesuwania. Mam w nim CB i etui z płytami, chowam ram nawigację itd itp.
~Bartek
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Ogólnie super auto, nie mam większych zastrzeżen usterki typu żarówka czy naderwana płachta od wyciszenia. Polecam serdecznie dla wszystkich, pierwszy raz minivan i na pewno nie ostatni!
~mrarek
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
bardzo duży plus za pakiet schowków. wszędzie można wszystko włożyć i co najważniejsze - nic nie stuka, nie grzechocze. u mnie jest ok. 18 schowków + bagażnik. popielniczki nie wliczam.
~Miki
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Super. Poza tym że z czasem podłokietnik będzie się zacinał... Ale ergonomia jest dobra, fajne schowki, dostęp do wszelkich guzików - rewelacja. Polecam sterowanie radiem w kierownicy.
~Stanisław - Kraków
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Niby wszystko na swoim miejscu, przemyślane i łatwo dostępne, bardzo dużo schowków, ale już samodzielna wymiana żarówek w przednich reflektorach to jakiś koszmar, zwłaszcza tej od strony kierowcy.
~xiveris
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Bardzo wygodny podłokietnik z sporą możliwością regulacji, bardzo wygodne podczas jazdy. Do innych rzeczy też nie można się przyczepić nawet podczas długiej jazdy.
~gruby
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
bez większych zastrzeżeń. wszystko pod ręką co potrzebne kierowcy w czasie jazdy, nic sie samo nie wł/wył w czasie wł/wył innego prztyczka.
~michab1
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
deska elektroniczna oczywiście zdążyła mi sie popsuć- jak powiedział mo elektryk- poprawiłem błędy konstrukcyjne, zainkasował 400 zł
~RAfal
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Wszystko tam gdzie powinno być (tak ja pewnie w każdym obecnie sprzedawanym samochodzi)