Oceny Renault Scenic II

Renault Scenic II - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Układ hamulcowy (37)

4,1
~janski
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
3,7
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Hamulce dosłownie żylety i trzeba uważać z siłą nacisku na pedał, bo samochód dosłownie dęba staje. Bardzo fajnie rozwiązany hamulec ręczny, elektrycznie sterowany z automatycznym zaciąganiem przy gaszeniu silnika i automatycznym zwalnianiem podczas ruszania (ułatwia start na wzniesieniu). Opisane spalanie mojego samochodu dotyczy zużycia gazu LPG, ale nie widzę tu wyboru rodzaju paliwa.
~bartoszekm@wp.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
super hamulec bez problemów
3,6
~Fks
2,7
~michab1
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
hamulce brzytwa
~ssgbvs
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto zdecydowanie lepsze od opinii o nim przez ostatnie 12 m-cy 0 usterek. Trzeba tylko zabezpieczyć elektrykę przez wilgocią i śmigamy. Biorąc pod uwagę, że kupiłem za grosze ... nie ma porównania do sharana, który miałem wcześniej ... drogi w zakupie non stop się psuł. Na minus jest: zawieszenie - głośne i bardzo buja, za krótkie oparcia w fotelach szczególnie z tyłu, hałas powyżej 120 km/h. Plusy: bardzo komfortowy, silnik na niskich...
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jestem pozytywnie zaskoczony skutecznością hamulców (bardzo dobre - skuteczne). Niezawodność i ogólnie fajny samochodzik.
4,1
~Waldi
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
ABS to standard, układ wspomagania siły hamowania to dodatek, ale największe zaskoczenie to, to iż nie ma systemu trakcji w standardzie, hehehe ale i tak super hamuje jak przy takiej masie..
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II
6,2
9,4
10,6
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo skuteczny i podoba mi się automatyczny ręczny.
~gienek@jaslomet.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Hamulce w tym aucie są naprawdę skuteczne. Układ wspomagania hamulców jest po prostu doskonały. !!!!!!!!!!!!!!