Ocena kierowcy - Renault Scenic III Van

kryswin, 9 lat temu
Silnik 1.6 16v 110KM 81kW
Rok produkcji 2011
Renault Scenic III Van 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : PRZESTRZEŃ i jakośc wykonania. Większośc miękich materiałow
Polecam jako samochód rodzinny. mnóstwo schowków( w podłodze w fotelach itp)Łatwośc aranżacji wnętrza, trzy fotele z tyłu(przesuwane, uchylane) łatwo wyjąć każdy z osobna i robi się ciężarówka Pomimo że mam najuboższą wersję to ma wszystko co potrzebne jest w normalnym użytkowaniu. Wyższe wersje są na pewno jeszcze lepsze. Jedyny minus jak dla mnie to za słaby silnik( może to kwestia przyzwyczajenia do HONDY)
silnik za słaby, nieistotne czy na benzynie czy gazie. W trasie brakuje mocy pod większym obciążeniem, Do jazdy w mieście wystarczający.
nie ma problemów
jak na vana dobrze, jest komfortowe, ale nie jest za miękkie ani za twarde. Prowadzenie ok, ale nie jest to zawieszenie wielowachaczowe
ok. duże szyby, siedzi się wyżej. Kończy się tylna szyba i samochód.
tutaj przewyższa inne. naprawde jest dobrze. Wszystko na miejscu. Obsługa radia z pod kierownicy czy komputera intuicyjna
ok, ale dmuchawa na 1 jest za głośna. Klimatyzacja jak i ogrzewanie bez zarzutu
rewelacja. Mam 190cm, słuszną wagę i nie ma problemu. Kupowałem samochód poprzez test-gdzie będe się mieścił. W scenicu jeszcze był luz. W innych nawet porównywalnych samochodach nie jest tak dobrze
w normalnej jeździe jest doskonale, ale przy wysokich prędkościach autostradowych jest gorzej
instalacja gazowa, średnio 10l lpg/100. Minimalne zużycie 7 litrów gazu. A instalacja nie jest ustawiona na najniższe spalanie. serwisy tanie
samochód nowy kosztował 58000 wraz z instalacją gazową. Na rynku nie ma i nie było tańszych tej wielkości jak porównując do jakości. 5 lat gwarancji(chociaż ani razu nie korzystałem)
przepaliła się żarówka :) serwis nie może sobie poradzić z informacją o błędach z poduszką. SAMO GAŚNIE
brak, ale dopiero 50000km

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16v 110KM 81kW [l/100km]