Oceny Renault Scenic III Van 1.5 dCi 105KM 77kW 2009-2011

Renault Scenic III Van 1.5 dCi 105KM 77kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic III Van 1.5 dCi 105KM 77kW 2009-2011

~Jacek_Do
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
To już drugi Scenik jaki posiadam poprzedni to był Scenic II 1.5dci 101KM, po nim miałem Zafirę B 1.9dcti 120KM. I powiem tak, po poprzednim scenicu chciałem auto z większym bagażnikiem dlatego wybór padł na Zafirę. Auto większe, ale niestety mniej funkcjonalne, brakowało mi schowków, a szczególnie tego pomiędzy przednimi fotelami. Również zawieszenie Zafiry nie dorównuje zawieszeniu Scenica. Przy zmianie auta dalej chciałem zostać przy...
~Mikołaj
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie myślałem że francuski samochód może być tak bezawaryjny pon 400tys i nadal jeździ, prawie nie bierze oleju i tylko ponoszę koszty eksploatacji 2x rozrząd, 2x sprzęgło , 3x akumulator, jakieś elementy zawieszenia, tarcze, klocki etc, chyba dam go ojcu
4,1
~andrzej
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Miałem obawy kupując ten samochód. Teraz sam się przekonałem, że zła sława tych samochodów to skutek negatywnej kampanii konkurentów. Inne popularne samochody swoją wartość mają tylko w emblematach firmowych. W cenie przeciętnego zajeżdżonego auta, którym jeździł dziadek do kościoła, mam auto dobrze wyposażone i bardziej niezawodne.
~andrzej
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Obawiałem się silnika ale się okazało, że to fani stajni VAG robią złą robotę.
~poluk
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Funkcjonalność na najwyższym poziomie, nie zakłócona niczym
~encontros
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Gdybym dał ocenę dobrze byłoby to zbyt krzywdzące.
~Konrad
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Po nie całym roku użytkowania jeszcze bardzie mi się podoba.
~encontros@tlen.pl
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Przy tak małym przebiegu trudno jeszcze wyrokować co do całokształtu pojazdu. Raczej wymaga on delikatnego traktowania.
~encontros@tlen.pl
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Na razie nie ma co narzekać. Przy eksploatacji 2 osoby plus bagaż jest bardzo wygodnie.
~Jan
Van 1.5 dCi 105KM 77kW
Szkoda że producenci aut pisza bzdury w swoich katalogach (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Renault Scenic III Van