Oceny Renault Scenic III Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW 2009-2011

Renault Scenic III Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic III Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW 2009-2011

~Darek
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Ogólnie MPV przy dzieciach bardzo mi pasuje. Tryb jazdy sprawdza się przy dieslu nawet z DPFem. Ogólnie auto I do szybszej jazdy (ok 150 km/h) jak I jazdy miejskiej wożąc dzieci. Wyjazd wakacyjny to ulubiony rewir. Miałem wczesniej Passata kombi oraz BMW 5erTouring I uwierzcie mi, ich bagażniki nie mogą się równać, szczególnie, gdy jade 2+2 I wyjmę 1 fotel, jest gigantyczna przestrzeń jak na rozstaw osi, za to uwielbiam auta tego typu, a...
~Piotr
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Jak na razie auto bardzo dobrze sprawdza się jako samochód rodzinny. Ma niezłe osiągi i przewidywalne spalanie. Jak na razie auto przez ponad trzy lata użytkowania nie zawiodło.
~kickboxer3
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Świetny rodzinny samochód. To mój trzeci Scenic i po raz trzeci się nie zawiodłem. Wygodny, bezawaryjny, mimo dużych gabarytów dobrze trzyma się drogi. Spalanie trochę większe niż w poprzednich - miasto 7l, trasa 6,3l. Przez 3 lata użytkowania żadnych problemów,lać i jeździć.
~Jacek
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Świetny rodzinny samochód, wygodny, obszerny, pakowny, możliwość przewożenia wewnątrz elementów o długości 2,5 m, wyjmowane pojedynczo tylne siedzenia, umiarkowane zużycie paliwa, przy prędkościach 140-160 km/h - 7-8 l/100 km ropy, spokojna jazda z prędkością do 100 km/h - 5,8-6,2l/100 km, przyzwoite przyśpieszenie i czasy wyprzedzania. Wrażliwy na boczny wiatr i głośny powyżej 120 km/h.
~MLP
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Samochód naprawdę bardzo wygodny, na długie trasy i trwały.
~Kj
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Auto idealne dla rodzinki z dwójką dzieci. Bardzo dużo schowków, pojemny bagaznik i możliwość regulacji tylnych siedzeń(każdego z osobna)
Dziennik kosztów dla Renault Scenic III Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
6,9
~Tomek
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony. To już mój 3 Scenic, chyba zboczenie :) Nic na to nie poradzę :) Miałem jeszcze wcześniejsze wersje i żadna mnie nie zawiodła :) Doskonały dla rodziny.
~grzegorz_kozinski
~JAck
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
To juz nie jest to samo (miekkie) zawieszenie, co w poprzednich modelach. (Układ jezdny)
~Jack58
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Zrywny, b.dobrze przyspiesza. Pod obciążeniem odrobinkę \"dzwoni\" ale tego prawie nie słychać. (Silnik)
Renault Scenic III Van