Lista ocen Renault Talisman Sedan (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miiirs
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Bardzo dobre auto, piszę to z perspektywy roku. Nigdy mnie nie zawiodło, bez problemowe. Jak dla mnie ładne i z zewnątrz jak i wewnątrz. Bez problemu przesiadłem się do tego auta i nadal sprawia mi radość z jazdy.
~D
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Wybór pomiędzy Mondeo, Mazdą 6 a Talismanem. Zdecydowała stylistyka oraz cena danego wyposażenia w porównaniu do konkurencji. Przestronne, ciche, wygodne i wyróżniające się pomiędzy Passatami i Oktawiami auto na naszych drogach.
~Marcin
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Mam wersję intense z dodatkami. Po sowitych negocjacjach cena auta nie wiele przekroczyła 100tys zł. Za te pieniądze u konkurencji mogę pomarzyć o takim wyposażeniu. Samochód ma wszystko.
~Niko
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Nie ma lepszego samochodu za takie pieniądze. Najlepszy stosunek cena-jakość oraz duża moc 200 KM pozwala niezwykle szybko przyśpieszyć. Bardzo ważne jest to przy niezwykle szybkim ruszaniu w mieście.
~torphi
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Auto oceniam bardzo pozytywnie, przegieb jest jak narazie bardzo mały, ale juz na tym etapie mogę spokojnie stwierdzić, że to był strzał w dziesiątkę. Sam wygląd samochodu powala, bardzo przyciąga wzrok.
~Daniel
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Stosunek ceny do jakości, oferowanego wyposażenia bezkonkurencyjny. Świeże, młode auto, bogato wyposażone, bardzo komfortowe i wygodne, jak przystało na Francuską limuzynę.
~Radek
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Auto oceniam dobrze. Spasowanie elementów moze do perfekcyjnych nie należy ale jak porównam z Passatem czy SuperB to jest na tym samym poziomie. Ekonomiczny, wygodny, cichy w środku.
~viking
Sedan 1.5 Energy dCi 110KM 81kW
Bardzo oszczędny samochód za niewielkie pieniądze w porównaniu do konkurencji. Może nie jakość Mercedesa ale stosunek ceny do jakość naprawdę super
~Paweł
Sedan 1.8 TCe FAP 224KM 165kW
Duże komfortowe auto, z dynamicznym silnikiem, o niebanalnej stylistyce i w niezłej cenie. Irytuje natomiast jakość spasowania elementów nadwozia.
~Piotr
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Piękny. Praktyczny. Średnio przyjemny na dziurawej drodze. Na króciutkich trasach paliwożerny, Na normalnych trasach ekonomiczny.
Renault Talisman Sedan