Lista ocen Renault Thalia I (834)

3,8
~pp83@tlen.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
samochód który jeszcze nie zawiódł, nie podoba się złodzieją ;), prosta budowa zawieszenia (wiekszość można samemu zrobić) jak bym kupował po raz kolejny to z mocniejszym silnikiem
3,3
~pożeracz szos
Sedan 1.2 75KM 55kW
Silnik 1.2 16V. Słaba dynamika. W trasie na piątce nie ma co wyprzedzać. Należy od razu redukować do czwórki. Zaletą jest dość dobre wyciszenie. Na autostradzie można dociągnąć do 160 km/h (przy lekkiej pochyłości nawet 170 km/h - sprawdzone z 4 osobami i sporym bagażem w aucie), jednak komfortowa prędkość podróżna to nie więcej niż 130-140 km/h. (Silnik)
~adam
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jako samochód pseudo rodzinny - sprawdza się (rodzina 2+1). Duży bagażnik, dziecko z tyłu się zmieści bez problemu. Jeżeli nie stac Cię na więcej - możesz spokojnie kupowac, szczególnie egzemplarze z niższym przebiegiem.
~pukson@plusnet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
ja jestem bardzo zadowolony za tą cenę. Pomimo drobnych przypadłości samochód jest bardzo fajny i całkiem nieźle jeździ. Polecam zwłaszcza dla dwóch osób z okazjonalnymi wyjazdami w 4 osoby.
3,8
~Sieku
Sedan 1.4 98KM 72kW
jak na tą cenę to chyba bardzo dobry samochód... oczywiście biorąc pod uwagą sedany. najlepszy w tym aucie jest oczywiście silnik bo 100km przy 980kg masy robi swoje. na trase jest jednak za lekki a przy ciężkiej nodze pali zaskakująco dużo. duży bagażnik jeśli kogoś to interesuje.
1,8
~dario, mdn1@o2.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Po pół roku aso wymieniło uszczelkę pod głowicą, a następnie znów ją musiałem sam wymienić po 4 latach!!!! (Silnik)
4,1
~magik_21
Sedan 1.4 98KM 72kW
Jak za takie pieniądze autko dosyć przyjemne. Można zabrać 4 dorosłe osoby i do tego jaki oogromny bagażnik jak na tę klasę. Napewno bardzej dopracowany niż np. FIAT siena czy albea.
~Daniel***
Sedan 1.4 98KM 72kW
Piekna Renaówka, jedna z najładniejszych, świałta ladne , i wszystko innne.
~MARCIN>>
Sedan 1.4 75KM 55kW
Auto da sie lubic ale trzeba o nie dbac (jak o kazde zreszta)
~najgiebauer@poczta.fm
Sedan 1.4 75KM 55kW
Przede wszystkim bardzo, bardzo duży bagażnik, niska cena i zadziwiająca ekonomiczność przy niezłym silniku. Troszkę brakuje w ergonomii. Skrzypiący fotel kierowcy nie daje spokoju.