Lista ocen Renault Thalia I (349) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 485 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sedan 1.4 75KM 55kW
jak do tej pory to zaskoczyło mnie to, że po 60 tyś km. wymieniałem łożyska w tylnej osi i jeszcze jedno, po tygodniu od kupna autka wymieniałem nagrzewnicę bo wstawili dziurawą, ale poza tym jest ok.
~adam
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jeszcze na gwarancji nagle i bez zapowiedzi stanął w polu. Awaria czujnika temperatury i silnik zostaje wyłączony. Aż strach pomyśleć, że mogło to się stać w nocy na mrozie i za wschodnią granicą.
~MaroGal
Sedan 1.4 75KM 55kW
po 22tys wymieniono (na gwarancji) włącznik ciśnieniowy wspomagania kierownicy (wyciek płynu). Po 66tys mam to samo ale jeszcze nie byłem w naprawie.Po 65 tys wymieniłem uszczelkę na kolektorze ssącym
~Flanker
Sedan 1.4 75KM 55kW
Pomimo dużego bagażnika, otwór jest zbyt mały żeby włożyć elementy o dużych gabarytach. Pomimo rozłożenia siedzeń bagażnik nie staje sie bardziej uniwersalny gdyż przestrzeń łącząca komory wynosi ok.25 cm
~Paweł
Sedan 1.4 75KM 55kW
Powaznych nie było ale to roczny samochód. No chyba że to ogrzewaniebo w innych thaliach jak pytałem lepiej działało. W serwisie tylko ręce rozkładali. Powiedzieli cytuję: "BALIA to BALIA" :-))).
~Zadowolony
Sedan 1.4 75KM 55kW
Z tego co pamietam to powaznych usterek niezanotowałem , może troche wcześnie przy 6300 padły rolki paska wielorowkowego ale mechanik stwierdził ze jazda w mieście i wiek robi swoje..
~Luter72
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
przed wyspaniem rozrządu ( przy 90 tys) słyszałem szu-szu-szu z okolic paska i pojechałem do ASO.... po około 120tys tylne zawieszenie i to wszystko na 144tys i polskie drogi
~kgr12@op.pl
Sedan 1.4 98KM 72kW
Zdarzyło się holowanie spowodowane pęknięciem stacyjki, Poza tym zepsuł się wentylator nawiewu, opornica, rozrusznik i parę innych rzeczy, ale auto ma już 7 lat i swoje przeszło.
~DeVeDe
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jakies dziwne akcje sa ze wspomaganiem... raz dziala... raz nie... no i oczywiscie drazki z przodu wymieniane bo wiadomo jakie sa polskie drogi (szczegolnie te w Warszawie)
Dziennik kosztów dla Renault Thalia I
6,7
9,6
~PawełK
Sedan 1.4 75KM 55kW
Na razie odpukać brak. Miałem w rodzinie Megane I z przebiegiem 280 tys. km pochodzące z tej samej tureckiej fabryki i licze że moja Thalia będzie równie bezawaryjna.