Ocena kierowcy - Renault Thalia I

Rok produkcji 2001
Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Zawieszenie
Bardzo dobre auto, tanie w utrzymaniu i dosc oszczedne;) Spalanie gazu ok 7,5 litra to super wynik. Nigdy mnei nei zawiodlo. Jesli chodzi o usterki to kilka byly ale bardz tanim kosztem naprawione samemu. Jesli komus uda sie kupic tak jak mi zadbany egzemplaz za mala kase to naprawde warto bo te silniki sa bardzo wytrzymale.
Nie ma najmniejszych problemow. Auto 2 tyg stalo na dworze na -20 stopniowym mrozie i zapalilo od razu. Naprawde oszczedna i bez awaryjna jednostka 1,4 8v
Biegi wchodza dobrze i bez problemow ale rewelacji nie ma, wiadomo przeciez to nie ta klasa auta
Troche rzuca tak jak mowili poprzednicy ale tez bez przesady, dla normalnej jazdy z normalna predkoscia spokojnie ystraczy.
Nie ma najmniejszego problemu z widocznoscia
Moja thalia grzeje tak se. Nie wiem czy to wina termostatu ale prawe 3 km trzeba zima ujechac zeby sie przelaczyl na gaz a wtedy dopiero zaczyna sie tez robic cieplej w aucie. Latem tez za szybko sie nie nagrzewa.
Dla kierocy spokojnie wystarczy, w miare wygodnie sie siedzi jak w tej klasie auta. Pasazerowie maja nieco gorzej ale tez na nie za dlugie trasy jest ok.
Jesli chodzi o wyciszenie to bez rewelacji. O ile do 80km/h w aucie jest cichutko o tyle ponad ta predkosc robi sie naprawde glosno i np przy 120km jest moim zdaniem zdecydowanie za glos o i trzeba radio podglosic:D No ale to moze i lepiej bo sie za szybko nei jezdzi:D Za to na postoju autka w ogole nie slychac:)
Bardzo tanei auto w utrzymaniu. Czesci tanie, na gazie bardzo szczedny
Udalo mi sie kupic autko za smieszne pieniadze i dla mnie jet rewelacja
Cos tam sie zdrzy ale ani nei kosztowne ani specjalneie trudne zeby samemu nei zrobic. Ja wymienialem poduszke silnika dolna, lacznik stabilizatora i klocki hamulcowe. I koniec.
Bez powaznej usterki po ponad rocznym urzytkowaniu

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

7,2