Ocena kierowcy - Renault Thalia I

profesore@op.pl, 20 lat temu
Rok produkcji 2001
Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
prowadzi się dobrze cichy i elastyczny do normalnej jazdy a nie wyczynowej bagażnik super-pojemny jak dla 4-o osobowej rodziny, w sam raz na wypady na wczasy szkoda że zamontowanie instalacji gazowej jest tak drogie (ok.5tys.)
,,Haczy" czasami zacina się wsteczny
płynie, lekko kołysze przy wyjsciu z zakrętu ale to "pikuś" przy Puncie na które przesiadłem się z ´´ maluszka"
z przodu OK. tył gorzej ale jak się jeździ na lusterka to znośnie
żle umieszczone przełączniki do podnoszenia szyb
huczy od 3-ki, zimą ciężko odszronić zamarzniętą szybę przednią nawet przy ogrzewaniu na ´´ful"
z przodu super z tyłu moi synowie (192cm i 180cm wzrostu) narzekają a ja z tyłu jeżdżę tylko w stanie... to nie zwracam uwagi
może zbyt głośny przy wysokich obrotach ale nie jeżdżę szybko to OK.
dojeżdżam do pracy około 15 km i w mieście około10 to razem dziennie do 50km spala 6,4 litra ceny przeglądów zbyt wysokie nie polecam przeglądów w Zamościu w ´´EUR-CAR" na ul. Lubelskiej gdy umawiałem się na przegląd po30tys. od razu uprzedzili mnie że trzeba wymienić klocki hamulcowe a w czasie przeglądu przyniesiono mi klocki zużyte twierdząc że to z mego samochodu dopiero po mojej interwencji (jestem instruktorem nauki jazdu) że wczasie nauki jazdy zrobiłem Puntem 60tys. na takich i były lepsze dali mi spokój polecając ich wymianę w przyszłości straciłem też u nich osłonę paska alternatora a jak się zorientowałem to´´ popij wodą´´
więcej jak dobrze przy tej cenie ale na pewno nie wspaniale
zmiana przełącznika kierunkowskazów w ´´EURO-CAR´´ ale na ulicy Jana Pawła (polecam stację miła obsługa i fachowa obsługa) siadł zamek centralnego w klapie bagażnika i lekkie wypociny pod deklem zaworów
j/w
Renault Thalia I