Lista ocen Renault Thalia (885)

3,6
~ArdenuS
Sedan 1.4 75KM 55kW
Samochód ładny jak na swoją klasę, pakowny 500l w bagażniku. Do tej pory nie było poważnych usterek
3,5
~hironomus
Sedan 1.4 75KM 55kW
Po dziesięciu latach zaczął skrzypieć drążek skrzyni biegów. Smar mu pod mieszkiem wysechł ;p (Skrzynia biegów)
~Artur
Renault Thalia II
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Mały silniczek, wymaga częstej zmiany biegów ale można się przyzwyczaić. Po wdrożeniu się we właściwości auta - całkiem dobre przyspieszenie. (Silnik)
~B
Sedan 1.4 75KM 55kW
dla mnie bomba, jeżeli komuś nie przeszkadza wygląd to będzie zadowolony. Samochód dla osób które nie lubią szpanować, nie lubią kupować częsci zamiennych na Alegro, a cenią sobię komfort. Do tego OK silnik, spokojnie mogę powkurzać na trasie 10-letnie audi, choć nie mam takich zapędów. Jechałem 170 i jeszcze mogłem więcej.
~maciek
Sedan 1.4 75KM 55kW
samochód jest ciekawym rozwiązaniem dla 4 góra 5 osobowej rodziny jednak przy 3 doroslych osobach z tylu jest troche ciasno. troje dzieci z tylu pomiesci sie spokojnie
~kowi17@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
auto jest bardzo pszyzwoite dobrze wyposarzone zrywne z dużym bagażnikiem.za podobne pieniadze morzna kupić fabie kturą bym nie kupił wżyciu hodzi o 54konny silnik i wyposażeniedod można kupić tesz fiata albea ma durzo gorsze materiały i to fiat a wogule thalia dużo ładniejsza.
~elbing@tlen.pl
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Przesadzili z oszczędzaniem na kosztach - wyjątkowo podłej jakości fabryczne opony Goodyear GT2 i łatwo rysujące się plastiki w kabinie.
~jarek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Za te pieniądze nie ma lepszej propozycji aby kupić tak komfortowe autko. Przed zakupem sporo rozglądałem się wśród innych marek. Zastanawiałem się nad Astrą Clasic, Fabią, Swiftem, Corsą, Cordobą. Fabia odpadła na wstępie (po prostu za małe auto i o wiele słabsze parametry trakcyjne), Astra to podobny samochód deko większy ale z mniejszym bagażnikiem i z gorszym wyposażeniem, parametry trakcyjne też trochę gorsze, Corsa i Cordoba za drogie...
~DeVeDe
Sedan 1.4 75KM 55kW
Piekny to ten samochod nie jest. Silnika z Lambo tez nie ma. Ale do jazdy po miescie czy na dluzsze wypadywakacje starcza. Malo pali ale czesci drogie. Duuuzyyy bagaznik. Nadwozie ocynkowane, problemkow z korozja brak.
~SVENSON
Renault Thalia II
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Spalanie normalne, 6 litrów latem i zima w cyklu mieszanym , 7 w warunkach miejskich z korkami , 5,5 na trasie z prędkością 90/120. Samochód nie jest demonem szybkości , ale ta jednostka jest wystarczająca na jego masę. Cztery osoby na pokładzie i jakieś bagaże nie przeszkadzają w normalnym podróżowaniu. Wyprzedzanie trzeba niestety zaplanować wcześniej, w warunkach miejskich natomiast jest idealny , na trasie najlepiej jedzie się z prędkością...
Renault Thalia