Lista ocen Renault Trafic II Furgon (50) - Ergonomia

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeju01@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Może być - miejsca na napoje , ok -plus za regulację radia i cd przy kierownicy. za mało zamykanych schowków-można by było umieścić coś po dachem -jest full miejsca.a tak papiery latają po aucie. Marne i niewygodne regulacje świateł włączanie długich itp. Oraz jak podać coś do tyłu na tylną kanapę?-przy podwójnej stałej kanapie pasażera porażka!
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Egzemplarz z nawigacją. Półka pod schowkiem przed pasażerem jest fantastycznie zmarnowana. Wielkość kieszeni na płytę navi jest okropna. Zmarnowanie półki przeraża. Ergonomia interfejsu też nie jest najwyższych lotów. Ale to duperele, a reszta jest po prostu świetna.
~kolatowski@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
rok przed zakupem to śmiałem się z tego auta ale jak t4 padła to ratowałem się czym się da w rozsądnej cenie .\"jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;-)\" mało tego teraz to dla mnie nr 1 (gusta się zmieniają ), straszne że mi się teraz tak podoba , ale tak jest ;-)
~opinia o naszym R.Trafic
Furgon 2.0 120KM 88kW
Renault Trafic 2,0 z 2004 to bardzo ekonomiczne auto. Buda pakowna, uniwersalna (kwadratowa), auto ekonomiczne w utrzymaniu. drzwi tylne skrzydełkowe są super (nie bierzcie z klapą do góry, po pewnym czasie opada na głowę)
~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
W porównaniu do nowego Trafica (2022) o wiele lepiej rozplanowane schowki, skrytki i wnęki...mieściłem się ze wszystkimi moimi rzeczami, w nowym...musiałem zakupić organizer... na ścianę grodziową
~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
~loko
Furgon 2.0 120KM 88kW
Bez zarzutu. Bardzo wygodne miejsce dla dźwigni zmiany biegów. Mały minus za fotel kierowcy: ma regulację wysokości i podłokietnik ale po 200 - 300 km robi się niewygodny.
~Marta i Zbyszek D.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Tani samochód. Wystrzegać się autoryzowanych warsztatów. Pisałem wyżej moje przygody. Od 2 lat korzystam z małego uczciwego warsztatu 5 km od domu.
~ewamirek@web.de
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Duzy baniak paliwa.Jak sie jedzie z lekka noga mozna zrobic 1000 km.Ciagle brudne boczne szybki przez co lusterek nie widac-to na minus
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Furgon
8,6
13,4
~Andzrej z Mławy/ Jogibabu :-)
Furgon 2.0 120KM 88kW
Co to pisać, po prostu tani samochód, koszt użytkowania jak zwykłej średniej osobówki. Jak na busa znikomy. Dobry samochód.
Renault Trafic II Furgon