Lista ocen Renault Trafic II Furgon 2.0 120KM 88kW od 2001 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konra, Mińsk M.
Furgon 2.0 120KM 88kW
1.Firmowe radio + CD czasami nie łapie i nie czyta wszystkich płyt. 2. siłowniki zamków czasami na mrozie nie działają należycie. Trzeba powtarzać zamknięcie. 3. Klocki hamulcowe potrafią się nierównomiernie zużyć. Bardziej od strony wewnętrznej. Po założeniu droższych (150zł/ kpl), przesmarowaniu problem zanika.
~opinia o naszym R.Trafic
Furgon 2.0 120KM 88kW
żadnych większych niespodzianek. Rak padła 1-dna cewka, koszt: 150zł, potem zaworek instalacji LPG (120zł) i tyle,a śmiga bardzo dużo, pracuje zajefajnie.
~klan77
Furgon 2.0 120KM 88kW
Dwa razy wymieniałem oświetlenie nawiewu, czasem komputer pokładowy uruchamia się po dłuższej chwili. Reszta ok.
~marcin szczyrba
Furgon 2.0 120KM 88kW
będac w trasie po zatankowaniu do pełna na stacji paliw zatkało wtryski paliwa.stacja paliw znana w całej polsce
~Marta i Zbyszek D.
Furgon 2.0 120KM 88kW
1. Wiązka kabli świateł od haka (naprawa 50zł) 2. Uszczelki tylnego okna (naprawa prawie 150zł)
~Maksymilian Rut
Furgon 2.0 120KM 88kW
Gdyby nie te biegi. Mówią na przeglądzie, że wszystko jest dobrze ,a mnie wciąż jeszcze denerwują.
~edek11
Furgon 2.0 120KM 88kW
150 tys. przejechane do tej pory od zakupu. Wymieniony włącznik awaryjnych za 120 zł
~Auto Maks
Furgon 2.0 120KM 88kW
Podnoszenie szyb padło 2 razy z jednej strony, antena radia się przetarła.
~Anonimowy kierowca Trafika
Furgon 2.0 120KM 88kW
W zasadzie brak usterek. Czy wycieraczki i filtr to naprawy?
~marek36
Furgon 2.0 120KM 88kW
Cewki i zamek tylnych drzwi - to wszystko przez 3 lata.
Renault Trafic II Furgon