Oceny Renault Trafic II Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW od 2001

Najnowsze oceny Renault Trafic II Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW od 2001

2,9
~tester
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Miałem Trafica dosłownie miesiąc, Auto młode bo 3 letnie. Bezwypadkowe a i tak ciągle coś wyskakiwało. Nagle zapaliła się poduszka airbag, albo abs i serv. I tak ciągle. Szlag człowieka trafia na tandetne wykonanie francuzów.Wystarczy poruszać kabelkami i airbag gaśnie. Dlaczego tak ważne kostki tak łatwo \"gubią\" napięcie?!! Auto jak na dostawczaka prowadzi się przyzwoicie ale tylko gdy jest choć trochę obciązone bo na pusto skacze. Przyszli...
~ryszard
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Mega pakowny, mega szybki, mega tani, mega trwały. W wypożyczalni sprzętu sportowego niezastąpiony, polecam! Jakość blachy i wytrzymałość tej wersji Trafic jest mega wielka. Dobry dostawczak na katorżnicze trasy w firmie lub sklepie. Szybko śmiga, wygodny, cichy, oszczędny. Nie koroduje, nie marudzi, jest niezastąpiony w pracy. Wyjęte wszytskie siedzenia, naładowane prawie 2 tony sprzętu sportowego idzie 150km/g jak rakieta.
4,1
~bazalt
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Auto zgrabne dobrze się prezentuje, o dobrym komforcie jazdy.Na razie wymieniłem po sprowadzeniu standardowo rozrząd(pasek,rolki napinające+pompa wodna, bo pracuje na tym samym pasku)i klocki hamulcowe z przodu. Po 40 000km przebiegu w Polsce wymieniłem jeszcze sworznie wahaczy z przodu.To było by tyle z okresowych wymian części. Po za tymi rzeczami nie mam się czego przyczepić. Trafic eksploatuje się bardzo dobrze.
3,5
~Krzysztof
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Ogólnie przyjemny samochód ale jak na auto do pracy to zawodne i mało trwałe. VW LT ptrzejechałem 390tyś i wymieniłem raz świece żarowe.TRafik jednak przy bardzo spokojnej jeździe potrafi zaskoczyć mile zużyciem paliwa. Raz na zbiorniku paliwa (ok 85-90l) przejechałem 1470km!
2,5
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Gdyby nie to już tyle rzeczy się popsuło i co chwile pojawiają się nowe usterki byłoby to naprawde fajne auto bo ygląd zewnętrzny jak i środek jest b.oryginalny. Natomiast jakość wykonania psuje to dobre wrażenie. Wspomne jeszcze o serwisie, który jest drogi a w moim przypadku jeszcze niekompetentny i bezradny w poważnych przypadkach. Napewno nie kupie już nigdy żadnego RENAULT!!!!!!!!!!!!!!!
~cino304
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
ja mam traffica pol roku i jak narazie sie swietnie sprawuje co prawda to 2004r i ma dopiero 40tys przebiegu ale poki co bezawaryjny a sylwetki moze mu pozazdroscic kazdy inny bus i van dla mnie rewelacja:-)
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
8,6
~maciejKas
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Dobry samochod do roboty. Przyznam sie, ze pare razy go sporo przeladowalem (1800 kg zamiast max 1100 + przyczepa 700 kg) i jechalo sie doskonale. Niestety wizyty w serwisie doprowadzaja do rozpaczy glupota mechanikow: np. wymiana klockow-5 godz!, przeglad po 60 tys. 7 godz. Jesli ktos ceni czas to bez przegladow.
3,4
~auto@auto-france.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Jak nowy to super,jednak przy 30 tyś km już poważne problemy,zaczyna być ogólnie drżeć.Wygląd zew.atrakcyjny .Mało schowków na narzędzia i inne drobiazgi.Krata ciężka i trudna w demontażu.Pojawiają się balony w oponach -serwis umywa ręce.Nisa przestrzeń pomiędzy zderzakiem przednim a jezdnią.Radzę szybciej wymieniać ol 15-20 tyś km.Już przy 15 tyś km czarna smoła.Jeszcze jedna denerwująca sprawa-podczas jazdy zimą odpada wąż srysk.szyby po pr...
~Tomek M. e-mail: maczuga2@tlen.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Super samochodzik, ladny,estetyczny,extra ksztalty-szcegolnie gdy zderzaki sa w kolorze nadwozia, przyciaga swoim wizerunkiem wzrok.Duza przyjemnosc z jazdy i posiadania tego autka.Pomimo malych nie dociagniec opisanych wyzej polecam go wszystki,ktorzy chca kupic samochod tego typu.
2,9
~wojtek
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Nigdy w życiu Renault, w ciągu 97tys. trzy razy zawiódł na drodze. Za każdym razem potrzebna była laweta bo sam nie był w stanie dojechać do serwisu. Po przejechaniu 97tys. przednie zawieszenie jest do wymiany. Sworznie są na stałe znitowane z wachaczem, więc trzeba kupić całość, jeden ok. 800zł do tego oczywiście końcówki drążków. Wniosek: Francuzy mają bardzo delikatne zawieszenie, nie na nasze drogi.
Renault Trafic II Furgon