Ocena kierowcy - Renault Trafic II Furgon

Tomek M. e-mail: maczuga2@tlen.pl, 19 lat temu
Silnik 2.0 dCi 90KM 66kW
Rok produkcji 2004
Renault Trafic II Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW od 2001 - Oceń swoje auto
Super samochodzik, ladny,estetyczny,extra ksztalty-szcegolnie gdy zderzaki sa w kolorze nadwozia, przyciaga swoim wizerunkiem wzrok.Duza przyjemnosc z jazdy i posiadania tego autka.Pomimo malych nie dociagniec opisanych wyzej polecam go wszystki,ktorzy chca kupic samochod tego typu.
Jak brzytwa, bez zażutu.
Ok, chociaz 1 troche krótka, ale w sumie to samochod dostawczy to tak musi byc, bo bez obciazenia mozna ruszac z 2.
W porządku, chociaz moja wersja ma wzmocnione amortyzatory i podwozie jest troche sztywne i jeśli jade na nierównej nawierzchni to czuć drgania.
Ogólnie ok, z przodu wysoko się siedzi i jest przestronne pole widzenia, lusterka boczne tez super, jedynie co nie pomyslane lusterko wsteczne, poniewaz jest mala widocznosc przez zasłaniajace tylnie siedzenie- a dokladnie zagłowki.
Jak dla mnie wnetrze przytulne.
W porzadku, troche powoli sie nagrzewa ale potem jest juz cieplutko,w wersji mam tez klime,zobaczymy jak sprawdzi się w lato.
Fotel kierowcy ok- duzo regulacji,przod,tyl,dół,góra-chociaz gdy siedzisz to musisz sie podniesc zeby podniesc sfotel do gory,miejsce obok kierowcy wygodne dla jednej osoby,chociaz dla dwoch duzych nie bardzo.Kanapa z tylu przestronna, chociaz przez wysoka przednia pasazerowie maja mala widocznosc.
Ja w swojej wersji posiadam relingi dachowe,ktore strasznie halasuja powyzej 80km/h az nie idzie wytrzymac,bez ok.
porządku, jak na taka krówke spalanie moze byc. Ok 8l/100 przy ergonomicznej jezdzie.Napraw i przeglądow jeszcze nie mialem.
W porównaniu z innymi markami,cena wyglada obiecujaco.
Na razie bez zarzutów.
Jak wyżej.OK