Ocena kierowcy - Renault Trafic II Furgon

Sebastian z Olkusza, 18 lat temu
Silnik 2.0 dCi 90KM 66kW
Rok produkcji 2002
Renault Trafic II Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW od 2001 - Oceń swoje auto
Ogolnie odradzam kazdemu kupno tego auta - chyba ze ja po prostu trafilem na jakis feralny egzemplarz. WADY WADY i JESZCZE RAZ WADY.
Silnik dynamiczny - jednak przy przebiegu 80000 musiała zostać wymieniona turbosprężarka. W serwisie powiedziano ze ze względu na złą eksploatację :)
Skrzynka radziła sobie świetnie do przebiegu 70000 kiedy to musiałem ją wymienić. Rozsypały się dwa łozyska i zrobily demolke w calej skrzyni biegow. Wbilem kidys 6-sty bieg i na nim juz skrzynka zostala. Posiadam zdjecia rozsypanej skrzynki - zainteresowanym moge przeslac. mariano_italiano76@tlen.pl
Tutaj nie mam zastrzezen. Auto swietnie trzyma sie drogi. Jednak mam zastrzezenia do szybko zuzywajacych sie elementow zawieszenia. A zwlaszcza szybko lecaze tarcze hamulcowe.
Kwestia przyzwyczajenia.
Pasazer jadac w dluzsza trase ma po prostu przerabane. Ale w sumie jest to auto dstawcze więc czego sie tutaj spdziewac.
drogie czesci
Plastiki same odpadaja. Nasadka na skrzyni biegow odpada. Galeczki od korbek do uchylania szyb zawsze mi zostaja w rekach. Parujace oslony lamp tylnich. Usczelka szyby tez juz kilka razy chciala wypasc.
Turbosprezarka wymieniona. 80000 Skrzynia biegow wymieniona.70000 Alternator wymieniony.95000 Tarcze wymieniane juz dwukrotnie. Teraz wlasnie kilka dni temu stracilem ABS. I cos sie zaczyna dziac chyba ze wspomaganiem.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 90KM 66kW [l/100km]

7,8