Oceny Renault Trafic II Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW 2001-2014

Renault Trafic II Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW 2001-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Trafic II Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW 2001-2014

~Stefan Marol
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Wszystko ładnie i może już nie pięknie bo diesel mi po prostu obrzydł. Mam dosyć ciągłego gdakania jak ciągnik rolniczy. Kupię sobie zwykły benzynowy. Renóweczka ma jedną wadę. Jest prosta do bólu. Pewnie zaraz napadniecie na mnie z wrzaskiem, że przez to się mało psuje? Zgadzam się, mało się co psuje bo i nie ma co. Być może i tak jest w porównaniu do innych. Po prostu zaoszczędziłem 50 tysi i już dojrzałem do czegoś bardziej wykwintnego....
~ARTUŚ
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Świetna fura, dźwiga ciężary dzielnie i bez żalu. Serwis tani, części tanie. Blacha jak dzwon, zawieszenie nieskomplikowane. Silnik daje radę z ciężkim ładunkiem. Jak pisałem świetna fura. Miałem blaszaka Vito. Vito nie dorasta do Trafika.
3,6
~2bpdruk@skrzynka.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Alternatywa do Vito i T4,T5 przede wszystkim ze względu na cenę,ale pod warunkiem wersji 2,5 dci.Zewnętrznie wygląda atrakcyjnie, środek trochę za skromny.Siedzenia zwłaszcza pasażerów do wymiany ,jeśli na długie trasy.A gdyby jeszcze chiptunning...?Mnie wystarczy to co ma.Można kupić używanego za dobre pieniądze
~ewamirek@web.de
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
W porownaniu z moim poprzednim Sprinterem to jakby porownac Malucha z Matizem .Super wyglad ,prawie wyscigowka-180km/h bez problemu,zajebiste przyspieszenie a dodam tylko ze jezdze ciagle obladowany i mam wersje przedluzana.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Autkosuper za małą kase, mozna przeładowac o 100% i idzie bez kłopotu. Wadą jest blacha, w wyspawanie ramy, progów włozyłem ok. 1 tys. zł i jeszcze jest roboty za 400zł. No ale nie jest to nowy samochud.
~Jack
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Jestem poprostu zachwycony tym samochodem Przyznam się że na poczatku byłem przerażony jak przeczytałem komentarz jednego z panów tutaj opiniujących (ale jak wiemy on sie wyrzywa na Renault bo nie zrobili mu na czas przeglądów i poprostu mają go w dup..e , ale tak to jest jak klijent jest no wecie co ) LUDZIE BEZ OBAW KUPUJCIE TEN SAMOCHÓD I Polecam silnik 130 konny.
~2bpdruk@skrzynka.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Po silniku mozna spodziewac sie dobrych osiagów.Na razie jest oszczędzany.Estetyka wnetrza jak na busa tez przyzwoita- brakuje podłokietników.Bardzo dobre światła! Powazne uchybienie w 2 i 3 rzedzie siedzeń - pasy powinny być 3-punktowe a nie biodrowe
~jeju01@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Auto jest ok.. ale zależy to od wersji i do czego ma służyć? Wersji jest mnóstwo. Za silnik 5 ,za wygląd zewnętrzny 5 , inne szczegóły 3.
3,5
~przemo2708
CHCIAŁBYM DRUGI TAK MAŁO AWARYJNY SAMOCHÓD UŻYTKOWAC
3,8
~TOMASZ
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
WSZYSTKO OK! ALE BENZYNY NIE OSZCZEDZ W SZYBKIEJ JEZDZIE. PRZYSPIESZENIE JEST OK.
Renault Trafic II Furgon