Oceny Renault Trafic II Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW 2001-2014

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Trafic II Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW 2001-2014

~Rajmund
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Samochód od nowości eksploatowany w Holandii do przewozu osób po całej Europie, niekiedy obładowywany meblami, innymi razy wiózł osoby wracające z imprezy. Krótko mówiąc - Samochód praktycznie bezobsługowy, tylko tankować i jechać!!!!
~Mario
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Passenger Black Edition 115 KM Najlepsza wersja jaka była,cały w środku podwójnie wyciszony,wszędzie tapicerki zero blachy,zawieszenie też jakby komfortowo lepsze niż w zwykłym osobowym,inne lampy,ogólnie wszystko na plus,rewelacyjny uniwersalny samochód jak trzeba to i pociągnie łódkę lub lawetę a również polecisz nim w dwie rodziny na wakacje,samochód godny polecenia,przede wszystkim bezawaryjny,silniki spokojnie kręcą do miliona kilometrów...
~vinc
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Spełnia swoje zadanie. Mało pali, jest wygodne (wersja Generation) i w miarę ciche. Idealne auto na dłuższe trasy, robiłem nim jednorazowo ponad 1500 km i nie wysiadałem z bolącymi nogami czy kręgosłupem.
4,1
~Grzegorz
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Jeśli szukasz oszczędnego busa, z dość dynamicznym silnikiem i za stosunkowo normalne pieniądze to myślę, że Trafic jest dla ciebie. Oczywiście wszystko zależy z jakich rąk kupujemy auto. Ja posiadam wersję GENERATION, więc komfortowo się jeździ.
~alians2@o2.pl
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Samochód godny polecenia, zastanawiam się skąd tyle złych opinii na jego temat. Miałem kilka samochodów w swojej karierze, starszych i młodszych, różnych marek ale zasada za każdym razem jest taka sama: Jak dbasz tak masz!!!
~bunia323ci
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
W tej cenie super auto.Służy jako wół roboczy w mojej firmie oraz prywatnie.
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
9,5
~Paweł
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Kupiony jako nowy w salonie. Wozi codziennie ludzi do pracy ca. 240 km. Wersja długa. Wart swojej ceny.
~adam
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
moze zmienie zdanie jak znajde nrmalny serwis bo jezeli jade z trzema bzdurami do naprawy a w najlepszym wypadku wyjezdzam z jedna naprawiona i jeszcze musze za nia placic to cos nie tak
~David
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Od czasu do czasu jak w każdym aucie klocki oleje . jakiś wężyk itp. Dość żywotne auto (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,5
~anonimm
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Drzwi przesuwne nie domykają się lub otwierają w trakcie jazdy (Bezawaryjność (poważne usterki))
Renault Trafic II Kabina