Oceny Renault Trafic III Furgon

Najnowsze oceny Renault Trafic III Furgon

2,5
~Bogdan Urth
Furgon 1.6 dCi 120KM 88kW
OMIJAJCIE TO AUTO SZEROKIM ŁUKIEM !!! Samochód z fabryki wyjechał z wadą - brak uszczelnienia szczeliny w dachu przez co lała się woda do przestrzeni ładunkowej. Woda gromadziła się też w profilach dachu i teraz co 6 miesięcy mi lakierują pakę od wewnątrz bo rdza wychodzi ( W ROCZNYM AUCIE !!! ). Po 20 000 km silnik od dołu zalany olejem, cieknie też ze skrzyni, amorek mokry. O aucie zastępczym zapomnijcie bo jak auto dojechało bez lawety to...
~Piotr
Furgon 1.6 Energy dCi 125KM 92kW
Witam podzielę się opinią trafić lll 125 km 50 tys rocznie ,super auto spalanie od 5.8 do 6.2 l trasy z obciążeniem 1 t . jeździłem na Eco ale nie polecam zauważyłem że przy wymianie oleju co 12 tys na Eco trzeba dolać 1 lit oleju a bez od wymiany do wymiany..Minus dla osób wysokich .
~timser
Furgon 1.6 dCi 120KM 88kW
Ogólnie auto ok, chociaż na początku były dwie wizyty w serwisie. Awaria układu wydechowego (jakiś czujnik i raz nie reagował na kluczyk w stacyjce, po ok godz sam się naprawił ;) ps. lawety nie było:) ) Auto jezdzi bardzo fajnie, wygodne i cicho. Srednie spalanie ok. 8l.
2,9
~Użytkownik
Furgon 1.6 dCi 95KM 70kW
Tragedia. Co chwilę coś. Auto co prawda jeździ dużo bo zrobiłem 255 tys km w półtora roku ale ciągle coś się psuje. Fabryczna turbina była naprawiana następnie nie dlugo pozniej wymieniona na nową przy przebiegu ok 100tys. Łańcuch rozrządu kompletny wymieniany 3x i po raz kolejny dzwoni. Aktualnie zapala sie od dzisiaj kontrolka STOP i komunikat Usterka układu hamulcowego. Narazie nie zdiagnozowane.
2,9
~Tomasz
Furgon 1.6 dCi 120KM 88kW
Gó..no w kolorowym papierku! Ciągłe problemy z awariami silnika i upierdliwymi komunikatami układu wtrysku paliwa, układu wydechowego itp. Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tego szrota. ASO to jakaś kpina, generalny importer ma wszystko w du..ie.
~Mariusz
Furgon 1.6 Energy dCi 145KM 107kW
Bardzo wygodne auto, dynamiczny i żwawy silnik. Bezproblemowa skrzynia, biegi wskakują w odpowiednie miejsca.

Renault Trafic III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,3
~pabloshuliganos
Furgon 1.6 dCi 95KM 70kW
KATASTROFA. Dzwoniący łańcuch rozrządu przy 120tys.km. Obrócona panewka przy 140tys.km. Po odbiorze auta urwał się zawór i rozwalił głowicę. (Silnik)
Renault Trafic III Furgon