Lista ocen Renault Twingo I (165) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek (knopers)
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Tutaj dałbym 5-, ponieważ czasami trochę przeszkadza mi lewy słupek przedni. Ale zdarza się to rzadko. Przednia szybka duża, bardzo dobrze widać drogę, boczne szyby również duże i również widać wszystko czy to na skrzyżowaniach, czy na przejazdach. Tylna szyba jest wystarczająco duża, do tego mam przyciemniony cały tył, a nie robiłbym tego, gdyby widoczność była słaba :)
~Bolexy
Hatchback 1.2 60KM 44kW
nawet za dobra, brakuje w aucie przytulności i dyskrecji. Wszyscy wszystko widzą:-) Elektrycznie regulowane lusterka nie są w drzwiach! Dzięki temu uchylam drzwi i nadal mogę obserwować przestrzeń za samochodem, a gdy trzaskam drzwiami lusterka sie same nie przestawią:-)
~Szary91
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Widoczność moim zdaniem bardzo dobra, stosunkowo duża przednia szyba, wąskie słupki, tylna szyba i tylne boczne nie sprawiają problemu podczas cofania. Nawet lusterka moim zdaniem spisują się lepiej niż np. w Lanosie.
~Paweł G(...)
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Bezapelacyjne 5 - lepsza to tylko w ... nie, nie mam pojęcia jakie auto ma lepszą widoczność. Szyby są duże, słupki nie zasłaniają. Nawet słupki boczne ze względu na długie drzwi nie przeszkadzają! Pełnoetatowa 5tka.
~Krzysiek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Wg mnie po prostu doskonała, w każdą stronę. Niektórzy użytkownicy zwracają uwagę na problem słupków przednich, które w pewnych sytuacjach mogą pogarszać widoczność. Można się do tego przyzwyczaić bez większego wysiłku.
~jungli@wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
bez problemow w kazda strone lusterka duze szyby ogromne niektorym przeszkadzaja slupki boczne uwazam ze w kazdym wozie przeszkadzaja w jakims tam stopniu natomiast zdecydowanie nie utrudniaja zasluzona piateczka
~czmiel@viper.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
DUŻE SZYBY-WYSOKA POZYCJA KIEROWCY-ZBYT GRUBE PRZESZKADZAJĄCE SŁUPKI SZYBY PRZEDNIEJ-KSZTAŁT LUSTEREK ZEWN.POWODUJĄCY OSIADANIE KROPEL WODY-PODCZAS JAZDY SPŁYWAJĄCY DO GÓRY WZDŁUŻ SZYBY CZOŁOWEJ PŁYN SPRYSKIWACZY
~Dżejkop
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Wnętrze to największa rewelacja! Duża czołowa szyba, wąskie słupki A i do tego wielkie okna boczne. Widać wszystko i wszystkich. Wersja z roldachem zapewnia wrażenia niczym jazda cabrio ;)
~pawel
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Coś czego sam nie zauważyłem, ale znajomy podpowiedział - widok do tyłu jak przez szklarnię :) Serio - widać wszystko idealnie i można wyczuć gdzie się samochód kończy. Bardzo miejsko!
~Bartosz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Duża przednia szyba zdaje egzamin na plus. Minusem są grube słupki przez co nie raz w zakrętach trzeba się wychylać na różne strony by móc go sprawnie przejechać.