Lista ocen Renault Twingo I (142) - Ergonomia

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Hatchback 1.2 60KM 44kW
wszystko ok, tylko kto wymyślił takie umieszczenie klaksonu, mi prawie zawsze zamruga migacz, zwłascza, jeśli czasem trzeba zatrąbić gwałtownie, migający kierunkowskaz wprowadza zamieszanie wśród kierowców
~Marek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Za daleko klamka, za blisko przełącznik opuszczania szyb. za mało miejsca na nogi pod kierownicą. Jak ustawiąm wygodnie fotel, to muszę dosiegać prostymi rękami do kierownicy
~polsewer@interia.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ergonomia zadawalająca: może trochę za krótkie siedziska w fotelach, ale jak się ma 190cm to chyba normalne. No i ten modyfikowalny bagażnik: to też trzeba sameu zobaczyć...
~Rafał
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
niewiele przełączników, niewiele problemów, moje jedyne zatrzeżenia budzi obsługa klaksonu i świateł awaryjnych (szczególnie gdy chcemy mrygnąć np. podczas wyprzedzania)
~Paweł
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Srednio wygodne w trasie, na plus zasuguje tylna kanapa z regulacja jak po szynie gdzie zwiekszamy lub zmniejszamy poj bagaznika- super sprawa.
~Wannasauna
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Auto wygodne, ale pomysł z cyfrowym licznikiem to nie wypał. Często go nie widać przez co musimy się nachylic, żeby zobaczyć z jaką prędkością jedziemy.
~Bartosz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bardzo przemyślane wnętrze jak i bryła pojazdu. Zdarzało się nie raz przewozić bagaż wielkogabarytowy. Po wyciągnięciu tylnej kanapy staję się minivanem.
~Ja i moja kobieta :)
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Co do ergonomii wszystko czytelne, dla kierowcy jak i pasażerów, jedynie podczas dużego nasłonecznienia kiepska widoczność licznika km.
~mira
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Nie ma dużo przycisków, na palcach jednej ręki mozna zliczyć, idealny dla kobiet, cyfrowy prędkościomierz na środku zwalnia od spoglądania za kierownice
Dziennik kosztów dla Renault Twingo I
6,7
8,7
~Łukasz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak na tak małe auto bardzo bogato wyposażony, Wszystko pod ręką, sporo schowków. Brakuje obrotomierza i wskaźnika temperatury silnika