Lista ocen Renault Twingo I (142) - Ergonomia

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeremiasz
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Możliwośc przestawiania tylnych siedzeń jest wspaniała. Jeśli się je złoży całkiem i podniesie powstaje duża przestrzeń. Oj, czego ja tam nie woziłem. POLECAM!
~czarekem
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Przełącznik wycieraczek inny niż byś myślał i trzeba się przyzwyczaić a klaksonu to szukam jakieś 3 sekundy zanim trafię (zwykle już po całej sprawie).
~radekton
Hatchback 1.2 55KM 40kW
mimo wzrostu 176cm prz regulacji nawiewów musialem sie schylać, polozenie manetek bez zarzutu, przy dluższych trasach troche bola plecy
~mateusz@iitis.gliwice.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Bez zastrzeżen. Ciekawy, bardzo czytelny licznik/predkosciomierz (wyswietlacz LCD na srodku pod szybą). Nieco irytuje klakson w dzwigni kierunkowskazów.
~Bartosz Jarzębski
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Idealnie położone zegary, dobrze wyprofilowana deska, gorzej z popielniczką którą się ciężko wkłada - ale to drobiazg
~pikor@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Brak migacza do długich, osłony zawiasów tylnich oparć mogą podziurawić tapicerkę przednich siedzeń przy składaniu kanapy
~mario812wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
autko całkiem ładne i do tego zrywne, przesuwana kanapa z tyłu jest zbawieniem dla osób posiadających oprócz auta jeszcze dzieci
~Baca wojt25@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Wszystko pod ręką, oprócz przełącznika halogenów, trzeba się go naszukać. Jedynie co, to za małe siedzenia - są bardzo niewygodne
~twingo@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
wszystko pod reka,w czasie jazdy na swiatlach w dzien,slaba widocznosc predkosci.Obsluga radia troche utrudniona w czasie jazd
~kkura@poczta.wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
W zasadzie bez zarzytu. No może pomysł na umieszczenie klaksonu na głóce dźwigni kierunkowskazów nie był zbyt dobrym pomysłem.