Lista ocen Renault Twingo II (6)

~RS fun
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
To moje drugie Twingo. Te samochody albo się kocha, albo nienawidzi. Ja kochałem już I generację, stąd też kiedy pojawiła się możliwość zakupu II w wersji RS nie było zaskoczenia, bo wiedziałem, czego spodziewać się po tym aucie. Poza tym Twingo RS nie jeździ aż tyle, co Mini S, czy Abarthów. Samochód lubi zaskakiwać, zwłaszcza w trasie kierowców o wiele droższych samochodów. Można stwierdzić, że Twingo RS to pewnego rodzaju zabaweczka. U mnie...
~bjozefowicz
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Jak dla mnie rewelacja. Dostałem wszystko czego oczekiwałem i to za rozsądną cenę.
~bjozefowicz
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Dostałem, co chciałem! Zanim kupiłem Twingo RS, testowałem i dokładnie oglądałem inne auta i oczywiście można kupić takie, które mają \"coś\" lepszego,ale nie znalazłem żadnego idealnego. A tu jest jeszcze cena. A i funkcjonalność. Dla mnie trafienie w 10!
~jogi67@o2.pl
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Bardzo fajny mały rozbójnik, dający sporo frajdy z jazdy. W dodatku za całkiem rozsądne pieniądze.
2,7
~xerth
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Awaria sondy lambda przy 6k przebiegu, przy 13k silnik do wymiany. Auto bylo jeszcze na gwarancji ( do 2 lat brakowalo 2-3 dni ) a juz w serwisie i w renault robili problemy - tragedia. Prawie 3 miesiace trwala wymiana na nowy silnik ale nerwow co niemiara. Renault postanowil sprawdzac oleje, zyzycie opon itd czy auto nie jezdzilo na torze ( jezdzila zona z dziecmi ) Nigdy wiecej (Silnik)
~Beglajd