Lista ocen Rover 400 II Sedan 1.6 Si 111KM 82kW 1995-2000 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Kierowca jak i pasażer ma bardzo dużo miejsca zarówno na ręce jak i nogi. Fotel odsuwa się dość dużo także nawet człowiek o wzroście 2 metry ( tak jak ja) ma miejsce na wygodną jazdę. Z tyłu już jest trochę gorzej, ale nie ma, co narzekać. Wsiadam i wysiadam spokojnie. Miejsca na nogi nie brakuje, ale gdyż przednie fotele są odsunięte to już niestety może być problem.
~Kam K-ce
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Tutaj dochodzimy do sedna sprawy, pomimo ze jest to auto klasy niższej czujemy jakbysmy jechali mercedesem!!! Gratuluje konstruktorom stylu i elegancji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu dla pasazerów.
~ZŁO
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
jako kierowca (191cm) bardzo wygodnie mi się prowadzi dlatego 5 z plusem, chyba za długo się wysiedziałem za audi 80 bez wspomagania ;p Z tyłu dla mnie pewnie mało miejsca ale 5 osób się przytuliło pewnego razu i bez problemu.
~Messiah
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Daję trzy gwiazdki, bo ma to być komentarz osobisty. Więc osobiście żałuję, że nie kupiłem 600ki, jestem sporym facetem i czasem są problemy w wyładowaniem się ze środka. Mniejsze osoby nie będą miały z tym problemów.
~lxxx
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
O ile z przodu jest dość miejsca to z tylu tego miejsca brak zwłaszcza jeśli chodzi o wysokość. Człowiek ok. 190cm nie bd się czuł komfortowo w roli pasażera gdyż samochód jest za niski.
~Michal Aniol
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Trudno dyskutowac tu na temat wielkosci miejsca. Biorac pod uwage auta tej klasy uwazam, ze jak z przodu tak i z tylu jest wystarczajaco miejsca do wygodnego podrozowania.
~wiolusia1977@wp.pl
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Uważam,że jest to komfortowe autko ,nadaje się nawet na długie wycieczki.Można też wszystko dopracować ustawieniem foteli.
~ROVEROMANIAK
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Trochę mało miejsca z tyłu na głowę no i jezeli z przodu siedi osoba dosyć wysoka to jak dla mnie troszeczkę za mało a mam 180 cm
~Rafael
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
Miejsca jest dość sporo, oczywiście nie biorąc pod uwagę pasażerów na tylnej kanapie :)
~rover400
Sedan 1.6 Si 111KM 82kW
dla mnie OK. Z tyłu może trochę trudniej, ale nie jest to przecież limuzyna klasy wyższej ;)
Rover 400 II Sedan