Lista ocen Rover 600 (260)

~multigad
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
pali na dotyk, chodzi równótko i cicho, przy 160 km/h mozna swobodnie rozmawiać.Silnik dynamiczny, elastyczny. (Silnik)
~Krystian
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Uwazam ze to bardzo dobre auto, nie mialem z nim zadnych powaznych problemow,teraz mieszkam za granica od ponad roku a mimo to nie sprzedalem go i stoi sobie w garazu,poprostu zal mi go sprzedac.
4,1
~lipa
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
jestem strasznie zadowolony ze swojego egzemplarza mimo upływu lat sprawuje się rewelacyjnie może przez to że zawsze na czas serwisowany najpierw w serwisach rover`a w niemczech później w polsce duża dostępność zamienników od hondy acord czyni ten samochód przystępnym jeśli chodzi o ceny podzespołów. zakochałem się w tej marce i następny będzie rover 75 lub jak nie starczy pieniążków to 45. mimo ostrzeżeń że to do niczego marka powiem jedno...
~maciej4@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
Miałem już wiele samochodów m.in. Audi 80 B4. Jest o wiele lepszy wygodniejszy a trzymanie się drogi jest wzorowe.
~Gawd1
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Rewelacyjny silnik Hondy. Bardzo elastyczny i dynamiczny, świetnie współpracuje z sekwencyjną instalacją LPG. Świetnie się prowadzi i daje dużą przyjemność z jazdy-wrażenie prędkości. Ze względu na to, że tylna kanapa nie jest kładziona, jest ona niezwykle wygodna. Mimo to bagażnik jest bardzo pojemny. Niektórym może przeszkadzać \"leżąca\" pozycja za kierownicą, jednak myślę że dla młodych ludzi (jak ja ;) ) jest ona odpowiednia, (tylna...
~konradoo
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Bardzo dobre auto.. Dla konesera, pojazd nie zawodny jeśli sie o niego dba.
~Aleks Drezek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Prawdziwe sportowe auto z klasa, nic dodac nic ujac.
~WolFskY
Sedan 2.3 Si 158KM 116kW
Ładne auto o klasycznej linii, dość niezawodne i za rozsądne pieniądze. spalanie jak na tą pojemność nie takie straszne, największy mankament to korozja na tylnych błotnikach, nowe części dosyć drogie, ale jeśli ktoś ma zadbany egzemplarz to prawie nic nie będzie w nim wymieniał.
~Damian
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Silnik pracuje naprawdę fajnie. Jest oszczędny a zarazem dynamiczny (Silnik)
Dziennik kosztów dla Rover 600
7,3
13,7
11,2
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Mój silnik to porostu igiełka przyspieszanie bardzo dobra ja prędkością jak jechałem to 230 gdzie na liczniku jest 240 ja podejrzewam ze bym go zamkną ale jeszcze nie próbowałem polecam te silnik 2.0i (Silnik)