Lista ocen Rover 75 Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW 2002-2005 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wszystko na właściwym miejscu. Bardzo poręczny. Jedynie mogę się przyczepić do: 1. braku oświetlenia przycisków na kierownicy; 2. mocno ukryty panel sterownie ogrzewania postojowego; 3. przycisk awaryjnych i blokady centralnego na środkowej konsoli. Generalnie jest tak zaprojektowany, że jeśli ustawi się przyrządy dobrze to automatyka (moduł komfortu) zadba o wygodę. No i ten przycisk odparowywania i odmrażania przedniej szyby.... miód ;)
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Generalnie jest nieźle, ale po Oplu mam pewien niedosyt. Kilka uchybień: sterowanie radiem i tempomatem w kierownicy jest super ale przyciski są niepodświetlone, awaryjne światła i blokada wew. zamka centr. po środku, między kierowcą a pasażerem- dla mnie porażka, wycieraczki niby automatyczne ale pierwsze użycie jest zawsze ręczne a regulacja czujnosci po dziś dzień niezrozumiała
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu i nie można się pomylić Tempomat i inne dodatki ułatwiają długie podróże.Miejsca dla pasażerów także pod dostatkiem . Nie dałem oceny 5 bo doskonale pod względem miejsca jest w GL ale to już inna klasa aut jak już wcześniej pisałem
~over
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wszystkie elementy sterowania są łatwo dostępne, a ich położenie i oznakowanie wyklucza pomyłki kierowcy. Miejsca dla pasażerów także pod dostatkiem.Nie dałem oceny 5 bo doskonale pod względem miejsca jest w GL ale to już inna klasa aut
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
może być, aczkolwiek panel klimatyzacji jest specyficzny i nisko umieszczony - trochę za nisko jak na moje biorąc pod uwagę fakt, że radiem można sterować z kierownicy.
~Użytkownik
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu wręcz intuicyjnie. Nawet te ,, najsłabsze " Rovery są lepiej wyposażone niż te teraz niskobudżetowe z salonu.
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wszystko jest na swoim miejscu, i po przejściu z innego auta szybko zaadoptowałem się do ułożenia poszczególnych przycisków.
~Wolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
wmiare wszsystko pod ręka można by zmienic włącznik swiateł patent przeniesiony z BMW nie najleprzy
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Panel od klimatyzacji zbyt nisko osadzony, reszta ok - w miarę intuicyjnie.
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Trzeba się przyzwyczaić i oswoić z brytyjskim "porządkiem"
Rover 75 Kombi