Lista ocen Rover 75 Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW 2002-2005 (13) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Moje autko jest w automacie i spisuję się naprawdę doskonale. Jak będzie miał przejechane 70 tys km wymienię mu olej w skrzyni i to by było chyba na tyle :) Szkoda że wiele osób ma jeszcze uprzedzenia do automatów ale naprawdę niepotrzebnie. A automat w Rover 75 cdti to najlepsze co go mogło spotkać. Wiele osób narzeka na padające sprzęgła i wysprzęgliki a tu po prostu nic się nie dzieje. Widziałem tu w Niemczech roverki w tym silniku i...
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
To mój pierwszy automat, długo sie broniłem przed tym typem skrzyni, ale w końcu postanowiłem sprawdzić czemu tak Polacy niechętnie mówią o skrzyniach automatycznych. I nadal nie wiem. Bardzo płynnie zmienia biegi, jak potrzeba to potrafi szybko zredukować żeby gwałtownie przyspieszyć. Oczywiście ręczna miała więcej możliwości ale czy w drodze do pracy czy na wakacje naprawde potrzebuje tak uniwersalnej skrzyni?
~Użytkownik
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Automatyczna i bezproblemowa. To nie jest jak w skrzyniach DSG gdzie nie czuć zmiany biegów i auto leci jak po szynach. Jak się dłużej pojeździ to czuć tą zmianę biegów ale w niczym nie przeszkadza. Na minus- pewnie auto nie jest tak zrywne i nie dostarcza sportowych emocji (nawet tryb sport szału nie robi ) ale za to jest trwała a to mnie chodziło przy zakupie samochodu.
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Byłe przeciwnikiem automatów. Może nie jestem teraz fanem tego typu skrzyni ale jest rewelacyjny do jazdy po mieści i w ogóle jako w aucie dla rodziny. Oczywiście dzięki tym wygodom więcej pali ale cóż, cos za coś. Oczywiscie ma kilka wad automat ale chyba więcej zalet ;)
~over
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Automat spisuję się bez zarzutów choć faktem jest że to auto jest wykorzystywane dość rzadko więc i przebieg niski. Jeżdżę różnymi ,, automatami,, często z ,,wyższej półki,, więc mam jakieś porównanie. Nic Roverowi nie mogę zarzucić
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Mój pierwszy automat. Wygoda - rewelacja, łagodnie zmienia biegi, żadnych szarpnieć. Czasem brakuje gałki i możliwości odrobiny szaleństwa, szczególnie jak jest ślisko :) Ale genaralnie niesamowicie komfortowo sie podrózuje.
~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Posiadam skrzynie automatyczna. Jak narazie nie ma z nia problemow. Jedynie 4bieg wskakuje przy obrotach powyzej 3000. Ale tak poza tym do ok. Dostepne sa rozne pakiety: SPORT, ECONOM, WINTER
~largo
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Mam automat i zero problemów. Zawsze byłem przeciwnikiem skrzyni automatycznej przy tej zmieniłem zdanie jest super praktycznie nie czuć zmiany biegu.
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Oczywiście brak 6tego biegu, poza tym może być.
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Może być - zdecydowanie brakuje 6 tego biegu.
Rover 75 Kombi