Lista ocen Rover 75 (270)

3,1
~Piotr
Sedan 1.8 120KM 88kW
Ten samochód to niestety koszmar. Spalanie duże - w mieście 12l, na trasie można zejść do 7l. Utrzymać to pudło to dramat, wahacze zespolony ze sworzniem, pójdzie sworzeń - całość do wymiany. Ale chyba największą porażką jest elektryka - od początku były problemy, na początku drobne, jak niedziałające lampy, a gwoździem do trumny była awaria immobilizera, która unieruchomiła auto pod sklepem i nie dało się go w żaden sposób odpalić. Koszt...
~Harnaś
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
średnio precyzyjna, na I biegu flegmatyczny anglik, reszta biegów ok. (Skrzynia biegów)
~Dolek
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Jestem subiektywny, bo po prostu to auto mi się podoba.
~radzio
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Świetna prezentacja piękne wnętrze wygodny komfortowy z ogromną ilością dodatków w atrakcyjnej cenie
~maciekmat@vp.pl
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Poruwnując poprzednie moje samochody a było ich sporo,to Rover75 jest liderem.
3,2
~Jan
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
cena zakupu niska ale koszty eksploatacyjne gigantyczne
~Kev
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
wspaniałe auto dla koneserów ceniących wygodę i elegancję; bardzo mało popularne w Polsce; przez pierwsze 3-4 lata bardzo mocno traci na wartości, ale też z racji małej popularności nikt go nie kradnie
~Szymon HdM
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
gdyby nie malo miejsca w srodku dalbym 5 - mam 3 osobowa rodzine i troche jest nam za ciasno
~Grzegorz
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Mam te auto już 4 lata i jestem bardzo z niego zadowolony.Jak dotąd nie zawiódł mnie ani razu. Nawet zimą przy -28 spokojnie odpala a poza tym jego sylwetka jest niepowtarzalna. W środku idealnie wykończony a podświetlenie tablicy jest po prostu super.Wygodny trzymający się dobrze drogi spokojnie można nim jeździć w dalekie trasy POLECAM!
~mariaga@o2.pl
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Jest piekny i mocny robi bardzo luksusowe wrazenie. Troche sie martwie co bedzie jak przejade nim powyżej 200.000 km podobno części sa dosyc drogie.