Oceny Rover 800 Coupe

Oceny Rover 800 Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Rover 800 Coupe

~Caaliffa
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
Szczere 5/5. Prawdziwy samochód marzeń. Kupiłem go w zeszłym roku, a u mechanika był tylko raz (schorzeń do wymiany). Oprócz tego samochód NIGDY mnie nie zawiódł, daje mi mnóstwo frajdy i przyjemnosci z jazdy. Jest nieziemsko wygodny, a prowadzi się go poprostu cudownie. Jedyny minus to wygłuszenie samochodu - przy prędkości powyżej 140km/h w środku robi się dosyć głośno. Oprócz tego nie mam do czego się przyczepić. Serdecznie pozdrawiam...
~mirek
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Wspaniałe auto, udało mi się go kupić za niewielkie pieniądze ale twierdzę, że warto by było dać za niego nawet drugie tyle. Dynamiczny silnik, przestrzeń, maksymalne wyposażenie, komfort jazdy, niskie spalanie. Idealne auto na dalekie trasy. Co istotne nie ma śladu rdzy!!!
3,5
~andrzejkapica@interia.pl
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Bardzo wygodne i przestronne oraz nieźle wykończone wnętrze. Bardzo dobre zawieszenie. Dynamiczny i elastyczny silnik, a do tego przy (śr.8l/100 km) umiarkowanym zużyciu paliwa. Zużycie łożysk w rolkach prowadzących i napinających pasek, łożysk alternatora i kół (piast). Wyeksploatowane sprzęgło po 200000km (wydatek ok.1500zł+robocizna). Słabo wyciszone wnętrze. Usterki klamek. Skorodowana chłodnica.
~mawerik1@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 136KM 100kW
Tak więc sumując całe autko jest super, wszystko przy przebiegu 210000km jest OK , tylko troche silnik stuka ,ale kolega ma analogiczne autko i u niego jest dobrze, podejrzewam swożnie korbowodów. Reszta jest super. Uważam że nie ma lepszego autka za tą cenę. mam pełne wyposażenie i gaz i jeżdżę taniej niż maluchem !!!
~romekf@isn.pl
Coupe 2.0 i Turbo 180KM 132kW
Ogólnie samochód jest ogólnie dobry pod każdym względem. Mój ma przebieg 90000 km. i jak do tej pory wymieniłem pasek rozrządu, klocki hamulcowe przednie 2 razy, tylne 2 razy, opony /komplet/, pasek wielorowkowy no i oczywiście oleje i płyny. Z części mechanicznych nic nie ruszałem.
~Ivanovv
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
W połączeniu z Automatem i napędem na 4 koło naprawde fajna fura za niewielką kase!

Usterki Rover 800

Rover 800 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~megas@poczta.fm
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
Auto daje niesamowitą przyjemność z jazdy - automat, 2,7, 170 km. Poza tym to zaje.... piękne Coupe w kolorze BRG, za który się wszyscy oglądają. Dla pasjonatów lubiących nietuzinkowe pojazdy
3,5
~zbibi
Coupe 2.0 i Turbo 180KM 132kW
Samochód z wyższej półki ale nie umywa się do Hondy legend.
~awrotka@poczta.onet.pl
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
Fajny wygląd Coupe ma coś w sobie a wyposarzenie i konfort porównywalny z autami za duuuużo wiekszą kase tylko części troszke drogie.
~wyro@op.pl
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Piękne auto, o ładnej linii. Jest to drogi samochód w utrzymaniu. części nie są łatwe do zdobycia, a jeśli to drogie.
Rover 800 Coupe