Oceny Rover 800

Oceny Rover 800 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Rover 800

~Caaliffa
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
Szczere 5/5. Prawdziwy samochód marzeń. Kupiłem go w zeszłym roku, a u mechanika był tylko raz (schorzeń do wymiany). Oprócz tego samochód NIGDY mnie nie zawiódł, daje mi mnóstwo frajdy i przyjemnosci z jazdy. Jest nieziemsko wygodny, a prowadzi się go poprostu cudownie. Jedyny minus to wygłuszenie samochodu - przy prędkości powyżej 140km/h w środku robi się dosyć głośno. Oprócz tego nie mam do czego się przyczepić. Serdecznie pozdrawiam...
~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
auto raczej nie dla kobiety która nie ma pojęcia o mechanice chcąca tylko wsiąść i nic tylko jeździć może nie trza byc pasjonatem ale jak sie umie samemu w sumie to we dwóch np. wymienić uszczelke kolektora wydechowego to można sporo kasy zaoszczedzić a sama uszczelka od 15do45zł zresztą jak na ten rok dużo rzeczy jest w stanie idealnym, poza tym w każdym aucie kilkuletnim trzeba czasami sprawdzić czy są jakies nieszczelności zajrzec do...
~Cshamoh
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Sprowadzony na fali od sasiadow. Dlugo stal nieuzywany i wracajac 700km troche bylem zestresowany ze nie dojade. Nigdy nie wiadomo co sie kupuje. Auto zdobywa moje coraz wieksze zaufanie. Mimo ze ma swoje lata, trudno wroc do czegos z nizszej polki - chcby nowego. Po miescie potrafi wypic, ale na trasie jest juz znosnie. Brzmi bardzo fajnie i w koncu nie boje sie, ze nie zdaze przy wyprzedzaniu. Mozecie je sobie zobaczyc
~Piotr, hifi@op.pl
Hatchback 2.5 D/SD 118KM 87kW
Za te pieniadze nie da się chyba kupic auta o lepszym wyposażeniu, pięknej sylwetce i tak szlachetnej marce. Polecam każdemu, kto ceni wygodę i indywidualność. (W moim województwie jest ich 3 sztuki - R800) Dostęp do części nie jest zły, auto prowadzi się jak marzenie, nie czuć wcale jego wagi, o wietrze można się dowiedzieć tylko patrząc na drzewa, można zapomnieć o temperaturze na zewnatrz i w mróz jechać w koszulce. Samochód płynie po...
~Kamilos
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Ogólnie auto świetne, jezeli chodzi o wygodę i o wnetrze to żadne BMW i Mercedesy sa daleko daleko w tyle. Co do silnika to nie wiem co powiedziec, silnik z kutra rybackiego montowany także w Voyagerze I jedni mowią ze to ****** inni ze sa dobre, ja ze swoim nie mam problemów, poprostu trzeba trafic na dobrze utrzymany. a moje auto ma 17 lat i jestem z niego zadowolony
4,1
~Maciek.
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Cudowne, a niedrogie jak na tą klasę auto, robiące wrażenie, nie raz nie dwa parkując pod sklepem, zamieniłem kilka słów z ludźmi zdumionymi jego wyglądem i interesującymi się motoryzacją. Jest piękny, wygodny, wygląd spowodował iż kolega dostał wiązankę słowną od swojej kobiety, że sprowadza mafię do domu ;) każdy, kogo zabiorę na przejażdżkę, jest zdumiony tym samochodem, zachwala jego niesamowitą wygodę, porównując go do angielskiego salonu.

Usterki Rover 800

Rover 800 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mirek
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Wspaniałe auto, udało mi się go kupić za niewielkie pieniądze ale twierdzę, że warto by było dać za niego nawet drugie tyle. Dynamiczny silnik, przestrzeń, maksymalne wyposażenie, komfort jazdy, niskie spalanie. Idealne auto na dalekie trasy. Co istotne nie ma śladu rdzy!!!
~endriu z Łodzi
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Auto warte uwagi za taką kase ,wysokie koszty to MIT obalam , trzeba co prawda sie na szukac czesci nie typowych.ale warto ceny nie są astronomiczne .Kopułka do wektry kosztuje ponad 180pln do Rovera 2.0 30pln.
3,5
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Wygodny samochód, trochę niedoceniany wśród klasy średniej wyższej, ma swój własny charakter i nie starzeje się zbyt szybko. Zapewnia przyjemność z jazdy o ile nie spieszno właścicielowi, od tego są mocniejsze modele.
~SVG
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Ogolnie oceniam samochód na bardzo doby. nie jest to Mercedes "Beczka" który jedził wiecznie bez wzledu czy był olej czy nie i czy była woda w chłodnic czy nie , ale jak na samochód z lat 90 to w swej kalsie jeden z porządniejszych, bo to tak naprawdę to wszystko jest z Hondy Legend tylko wyglą i kilka pierdół jest innych . Jest to samochód wysokiej klasy za młe pieniądze jesli jest zadbany jest godny polecenia!!!!!!!!